Монітор Philips Evnia 27M2C5200W/00 (27M2C5200W/00) EU
Залишити відгук
Код товару: 327584
Є на складі
Philips
Philips
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 27
Тип матриці VA
Максимальна роздільна здатність екрану 1920 x 1080 (FullHD)
Покриття екрану Матове
Співвідношення сторін 16:9
Вид Плоский
Час відгуку матриці 1 - 2 мс
Частота зміни кадрів > 150 Гц
Всі характеристики
Використання товару для його призначення: для дому та офісу (домашнього офісу); Для геймерів
Екранна діагональ: 27 дюймів
Матричне покриття: матовий
Тип матриці: світлодіод, VA
Тип екрана: плоский
Почуття монітора: так
Формат зображення: 16 х 9
Оновлення екрана: 280 Гц
Відображення кольорового простору: Adobe RGB
Кількість відображених кольорів: 1,07 мільярда
HDR: HDR 10
Час відповіді: 1 мс (GTG)
Технологія синхронізації: адаптивна синхронізація
Розмір плям: 0,311 х 0,311 мм
Динамічний контраст: Мега?
Горизонтальний кут огляду: 178 градусів
Роз'єми: HDMI 2.0 - 2 PCS; DisplayPort 1.4 - 1 ПК.
Телевізійний тюнер:Ні
Динаміка: Ні
Обертальний екран (поворот): Ні
Налаштування висоти: Так
Діапазон регулювання висоти (висота): 130 мм
Налаштування коригування: Так
Діапазон регулювання нахилу: ~ 5 градусів (вперед/вниз); ~ 20 градусів (назад)
Регулювання кута обертання (поворот): Так
Можливість монтажу на стіну - Веса: Веса 100 х 100 мм
Споживання енергії під час роботи: 22,4 Вт
Споживання енергії в спокої: 0,5 Вт
Колір: Чорний
Ширина: 611 мм
Висота (з підставкою): 528 мм
Глибина (з основою): 247 мм
Вага: 5,8 кг
Є на складі
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...