Монітор Sony INZONE M9II (SDM-27U9M2) EU
Залишити відгук
Код товару: 327591
Є на складі
Sony
Sony
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 27
Тип матриці IPS
Максимальна роздільна здатність екрану 3840 x 2160 (UHD 4K)
Покриття екрану Матове
Співвідношення сторін 16:9
Вид Плоский
Час відгуку матриці 1 - 2 мс
Частота зміни кадрів > 150 Гц
Всі характеристики
Використання продукту для його призначення: для геймерів
Екранна діагональ: 26,9 дюйма
Матричне покриття: матовий
Тип матриці: світлодіод, IPS
Тип екрана: плоский
Почуття монітора: так
Формат зображення: 16 х 9
Оновлення екрана: 160 Гц
Дисплей кольору: DCI-P3
Кількість відображених кольорів: 1,07 мільярда
HDR: HDR 10; Дисплей сертифікований HDR 600; GVU
Час відповіді: 1 MS
Побудований -in калібратор: ні
Технологія синхронізації: адаптивна синхронізація; Сумісність з NVIDIA® G-SYNC®
Горизонтальний кут огляду: 178 градусів
Телевізійний тюнер: Ні
Динаміка: Так
Динамічна потужність: 2 х 2 Вт
Обертальний екран (поворот): Ні
Налаштування висоти: Так
Діапазон регулювання висоти (висота): 130 мм
Налаштування коригування: Так
Діапазон регулювання нахилу: ~ 5 градусів (вперед/вниз); ~ 25 градусів (назад)
Регулювання кута обертання (поворот): Так
Можливість монтажу на стіну - Веса: Веса 100 х 100 мм
Споживання енергії під час роботи: 24 Вт
Споживання енергії в спокої: 0,5 Вт
Колір: Чорний
Ширина: 615 мм
Висота (з підставкою): 528 мм
Глибина (з основою): 211 мм
Вага: 5,4 кг
Є на складі
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Розпродаж
Часті питання про Монітори
🏆 Які Монітори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Монітори. Скільки коштують Монітори?
💻 Де купити Монітори у Львові?
🔥 Монітори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Тип монітора: Для відеомонтажу, Безрамковий, Широкоформатний, Геймерський; Діагональ дисплея: 28"; Тип матриці: SS-IPS; Роздільна здатність: 3840 x 2160; Частота оновлення...
Переглянуті товари
Топ продажів
Модель: MRSM-NTSC-100D; Спосіб кріплення: настінний; Моторизований: так; Тип проекції: пряма; Співвідношення сторін: 4: 3 (стандартний); Діагональ: 100"; Ширина екрану: 203 см;...
Топ продажів
Новинка
Тип: портативні колонки; Підключення: бездротове; Установка: полична; Кількість каналів: 1.0; Кількість смуг: 1; Мінімальний вхідний опір: 8 Ом; Мінімальна частота...