Монітор Philips 27M2C5501/00 (27M2C5501/00) EU
Залишити відгук
Код товару: 327600
Є на складі
Ремонт
Тип матриці VA
Максимальна роздільна здатність екрану 2560 x 1440 (WQHD)
Покриття екрану Матове
Співвідношення сторін 16:9
Вид Вигнутий
Всі характеристики
Використання продукту для його призначення: для геймерів
Екранна діагональ: 27 дюймів
Матричне покриття: матовий
Тип матриці: світлодіод, VA
Тип екрана: зігнутий
Почуття монітора: так
Формат зображення: 16 х 9
Оновлення екрана: 180 Гц
Відображення кольорового простору: Adobe RGB
Кількість відображених кольорів: 16,7 млн.
HDR: HDR 10
Час відповіді: 1 мс (GTG)
Технологія синхронізації: адаптивна синхронізація
Розмір плям: 0,233 х 0,233 мм
Горизонтальний кут огляду: 178 градусів
Роз'єми: HDMI 2.0 - 2 PCS; DisplayPort 1.4 - 1 ПК.; Вихід з навушників - 1 ПК.
Телевізійний тюнер: Ні
Динаміка:Ні
Обертальний екран (поворот): Ні
Налаштування висоти: Так
Діапазон регулювання висоти (висота): 130 мм
Налаштування коригування: Так
Діапазон регулювання нахилу: ~ 5 градусів (вперед/вниз); ~ 20 градусів (назад)
Регулювання кута обертання (поворот): Так
Можливість монтажу на стіну - Веса: Веса 100 х 100 мм
Споживання енергії під час роботи: 25 Вт
Споживання енергії в спокої: 0,5 Вт
Колір: Білий
Ширина: 611 мм
Висота (з підставкою): 528 мм
Глибина (з основою): 247 мм
Вага: 6 кг
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Часті питання про Монітори
🏆 Які Монітори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Монітори. Скільки коштують Монітори?
💻 Де купити Монітори у Львові?
🔥 Монітори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Тип монітора: Для відеомонтажу, Безрамковий, Широкоформатний, Геймерський; Діагональ дисплея: 28"; Тип матриці: SS-IPS; Роздільна здатність: 3840 x 2160; Частота оновлення...
Переглянуті товари
Новинка
Топ продажів
Топ продажів
Модель: MRSM-NTSC-100D; Спосіб кріплення: настінний; Моторизований: так; Тип проекції: пряма; Співвідношення сторін: 4: 3 (стандартний); Діагональ: 100"; Ширина екрану: 203 см;...
Тип: портативні колонки; Підключення: бездротове; Установка: полична; Кількість каналів: 1.0; Кількість смуг: 1; Мінімальний вхідний опір: 8 Ом; Мінімальна частота...