Монітор Philips 27M2N5901A/00 (UA)
Залишити відгук
Код товару: 363100
Є на складі
Philips 27M2N5901A/00 (UA)
Philips 27M2N5901A/00 (UA)
Philips 27M2N5901A/00 (UA)
Philips 27M2N5901A/00 (UA)
Philips 27M2N5901A/00 (UA)
Philips 27M2N5901A/00 (UA)
Philips 27M2N5901A/00 (UA)
Philips 27M2N5901A/00 (UA)
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 27
Тип матриці IPS
Максимальна роздільна здатність екрану 3840 x 2160 (UHD 4K)
Покриття екрану Матове
Співвідношення сторін 16:9
Вид Плоский
Час відгуку матриці 1 - 2 мс
Частота зміни кадрів > 150 Гц
Всі характеристики
Тип матриці: IPS
Роздільна здатність: 3840 x 2160
Частота оновлення екрану: 160 Гц
Співвідношення сторін: 16
Підсвітка: WLED
Покриття: матове
Час відгуку матриці: 1мс (GtG)
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд
Технології покращення зображення: low input lag, HDR 400, SoftBlue
Вбудовані колонки: є
Вага без упаковки: 6.58 кг
Колір: білий
Є на складі
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Розпродаж
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
; Діагональ дисплея: 24.5"; Тип матриці: PLS; Частота оновлення екрану: 144 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Покриття: матове; Час відгуку матриці: 1мс; Яскравість: 300 кд / м2;...
Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: PLS; Частота оновлення екрана: 144 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Покриття: матове; Час відгуку матриці: 1мс; Яскравість: 300 кд / м2;...
; Діагональ дисплея: 22.5"; Тип матриці: PLS; Частота оновлення екрану: 75 Гц; Співвідношення сторін: 16:10; Покриття: матове; Час відгуку матриці: 4мс; Яскравість: 250 кд / м2;...
; Діагональ дисплея: 23.8"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 1920 x 1080; Частота оновлення екрану: 100 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Підсвітка: WLED; Покриття: матове; Час...
Діагональ дисплея: 23.8"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 1920 x 1080; Частота оновлення екрану: 120 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Підсвітка: WLED; Покриття: матове; Час...
Переглянуті товари
Основні характеристики; Формат: А4; Знищує за раз, аркуші (A4 / 70G): 5; Desters за раз, аркуші (A4 / 80G): 5; Рівень секретності: 4; Робоча ширина: 220 мм; Тип різання: паралельно; Розмір...