Монітор Philips 27B2U6903/00 (UA)
Залишити відгук
Код товару: 347595
Уточнити наявність
Philips 27B2U6903/00 (UA)
Philips 27B2U6903/00 (UA)
Philips 27B2U6903/00 (UA)
Philips 27B2U6903/00 (UA)
Philips 27B2U6903/00 (UA)
Philips 27B2U6903/00 (UA)
Philips 27B2U6903/00 (UA)
Philips
Philips
; Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 3840 x 2160; Частота оновлення екрану: 60 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Підсвітка: WLED; Покриття: матове; Час відгуку матриці: 4мс (GtG); Яскравість: 350 кд/м2
Ремонт
Тип матриці IPS
Максимальна роздільна здатність екрану 3840 x 2160 (UHD 4K)
Час відгуку матриці 3 - 5 мс
Частота зміни кадрів <100 Гц
Всі характеристики
Діагональ дисплея: 27"
Тип матриці: IPS
Роздільна здатність: 3840 x 2160
Частота оновлення екрану: 60 Гц
Співвідношення сторін: 16
Підсвітка: WLED
Покриття: матове
Час відгуку матриці: 4мс (GtG)
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд
Ширина видимої області: 596.736 мм
Висота видимої області: 335.664 мм
Технології синхронізації: Adaptive-Sync
Споживана потужність в режимі очікування: 0.45 Вт
Регулювання нахилу: -5° ~ +30°
Регулювання по висоті, мм: 150
Поворот монітора (Swivel): -180° ~ +180°
VESA: 100x100 мм
Вбудовані колонки: 2 x 3 Вт
Особливості: вбудований перемикач KVM, USB-концентратор
Розміри без підставки: 613 x 371 x 59 мм
Вага без упаковки: 7.15 кг
Вага з упаковкою: 10.2 кг
Колір: сріблястий
Є на складі
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...