Монітор ASUS ROG Strix OLED XG27AQDPG (90LM0C50-B01971) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 347788
Є на складі
Asus
Asus
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 27
Тип матриці OLED
Максимальна роздільна здатність екрану 2560 x 1440 (WQHD)
Покриття екрану Антивідблиск
Співвідношення сторін 16:9
Вид Плоский
Час відгуку матриці 1 - 2 мс
Частота зміни кадрів > 150 Гц
Всі характеристики
Діагональ екрану, дюймів: 26.5
Тип ЖК-матриці: QD-OLED
Формат зображення: 16
Розширення, точок: 2560x1440
Час реакції, мс: 0.03
Тип системи підсвітки: WLED
HDR: + (HDR)
Колірна гамма sRGB, %: 145
Колірна гамма DCI-P3, %: 99
Глибина кольору: 10 біт
Покриття екрану: антивідблискове
Частота оновлення, Гц: 500
DisplayPort: є
HDMI: + (2x)
Засоби мультимедіа: вбудовані динаміки 2х2 Вт, аудіовихід
Вбудовані динаміки, Вт: 2x2
Концентратор USB: +(2xUSB 3.0)
Регулювання підставки за висотою (діапазон регулювання, мм): + (100)
Поворотний екран: є
Адаптивна синхронізація: NVIDIA G-Sync
Flicker-Free: є
Споживана потужність, Вт: 35
Тип блоку живлення монітора: зовнішній
Розміри, мм: 610,3x392,1x169,4
Вага, кг: 6,6
Є на складі
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Розпродаж
Часті питання про Монітори
🏆 Які Монітори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Монітори. Скільки коштують Монітори?
💻 Де купити Монітори у Львові?
🔥 Монітори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Призначення продукту: Для геймерів; Розмір екрану: 26,5"; Покриття екрану: Матове; Тип дисплея: QD-OLED; Тип екрану: Плоский; Безрамковий монітор: Так; Роздільна здатність...
Переглянуті товари
Бренд: ASUS; Форм -фактор PSU: ATX, EPS; Потужність загальна, Вт: 850; Потужність через канали +3,3 В і +5 В, Ш: 130; Потужність через канали, загалом +12v1, 12v2, ..., wt: 850; +5В: 25; +3.3V: 25; +12v1: 70,8;...