Монітор AOC Q27G42ZE (UA)
Залишити відгук
Код товару: 348353
Є на складі
AOC Q27G42ZE (UA)
AOC Q27G42ZE (UA)
AOC Q27G42ZE (UA)
AOC Q27G42ZE (UA)
AOC Q27G42ZE (UA)
AOC Q27G42ZE (UA)
AOC Q27G42ZE (UA)
AOC Q27G42ZE (UA)
AOC Q27G42ZE (UA)
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 27
Тип матриці IPS
Максимальна роздільна здатність екрану 2560 x 1440 (WQHD)
Покриття екрану Антивідблиск
Співвідношення сторін 16:9
Вид Плоский
Час відгуку матриці 1 - 2 мс
Діагональ екрана, дюймів: 27
Тип ЖК-матриці: IPS
Формат зображення: 16
Роздільна здатність, точок: 2560x1440
Крок точок, мм: 0,23
Час реакції, мс: 0,3
Тип системи підсвічування: WLED
Максимальна яскравість, кд/м²: 300
HDR: є
Колірна гамма sRGB, %: 123,6
Колірна гамма AdobeRGB, %: 91,4
Колірна гамма DCI-P3, %: 95,2
Покриття екрана: антиблікове
DisplayPort: є
HDMI: є
Засоби мультимедіа: аудіовихід
Адаптивна синхронізація: Adaptive Sync
Flicker-Free: є
Споживана потужність, Вт: 35
Тип блоку живлення монітора: вбудований
Розміри, мм: 614x450x198
Вага, кг: 3,84
Підтримка VESA-кріплень: + (VESA 100)
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Часті питання про Монітори
🏆 Які Монітори найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Монітори:
Samsung 34 Odyssey G5 (LC34G55TWWIXUA) VA Black Curved 165Hz (UA) (13859 грн)
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Переглянуті товари
Тип: 1.0; Вид: Портативна акустична система; Кількість смуг: 1; Потужність: 5 Вт; Кількість динаміків: 1; Додатково: Захист від води IPX7; Бездротові комунікації: Bluetooth;...
Бренд: FSP; Форм-фактор БП: ATX; Мощність сумарна, Вт: 700; Мощність по каналах +3,3V та +5V, Вт: 100; Мощність по каналах, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 696; +5V: 20; +3.3V: 20; +12V1: 58; -12V: 0.3; +5Vsb: 2.5
Бренд: GameMax; Форм-фактор БП: ATX, EPS; Потужність загальна, Вт: 600; Потужність по каналах +3,3V та +5V, Вт: 80; Потужність по каналах, загалом по +12V1, 12V2, …, Вт: 552; +5V: 15; +3.3V: 15; +12V1: 46;...
; Тип: поворотно-нахильний; Варіанти встановлення: на стіл; Кількість ступенів свободи: 3; Мінімальна підтримувана діагональ: 20"; Максимальна підтримувана...