Хлебопечка Panasonic SD-YR2550STS
Залишити відгук
Код товару: 240967
Уточнити наявність
Panasonic SD-YR2550STS
Panasonic SD-YR2550STS
Panasonic SD-YR2550STS
Panasonic SD-YR2550STS
Panasonic SD-YR2550STS
Panasonic SD-YR2550STS
Panasonic SD-YR2550STS
Panasonic SD-YR2550STS
Panasonic SD-YR2550STS
Panasonic
Panasonic
Ремонт
Основні
Форма для випічки хліба Прямокутна
Вага випічки 1 - 1.2 кг
Потужність 501 - 700 Вт
Управління Кнопкове
Дисплей Є
Сфера використання Для дому
Всі характеристики
Споживання електроенергії, Вт: 550
Максимальний об'єм випічки, кг: 1.1
Кількість програм приготування їжі: 30
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
Колір: нержавіюча сталь
Основна / пшениця: є
Дієтичний: так
Жито: Там
Французька: Так
Без глютену: так
Головна: Там
Піца: Так
Пельмені: Так
JAM / JAM: Є
Кекс / Шарлотта: Є
Диспензатор: Так
Покриття проти -стимул: Так
Вікно вікна: Ні
Дисплей: Так
Вибір кольору скоринки: 3 градусів
Турбо / швидка кнопка випікання: Ні
Таймер / початок затримки: до 13 годин
Крім того: подвійні датчики температури. Захист від перегріву
Є на складі
Часті питання про Хлібопічки
🏆 Які Хлібопічки найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Хлібопічки:
Gorenje BM 910 W II (3198 грн)
💲 Ціни на Хлібопічки. Скільки коштують Хлібопічки?
💻 Де купити Хлібопічки у Львові?
🔥 Хлібопічки які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Хлібопічки:
Gorenje BM 910 W II (3198 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Новинка
Є на складі
Новинка
Потужність: 850 Вт; Максимальна вага випічки: 1500 г; Вибір розміру хліба: є; Вибір кольору скоринки: є; Варіанти кольору скоринки: світла, темна, середня; Форма для...
Потужність: 850 Вт; Максимальна вага випічки: 1250 г; Вибір розміру хліба: є; Вибір кольору скоринки: є; Варіанти кольору скоринки: світла, темна, середня; Форма для...
Потужність: 710 Вт; Максимальна вага випічки: 1000 г; Вибір розміру хліба: є; Вибір кольору скоринки: є; Варіанти кольору скоринки: світла, темна, середня; Форма для...
Потужність: 850 Вт; Максимальна вага випічки: 1000 г; Вибір розміру хліба: є; Вибір кольору скоринки: є; Форма для випікання хліба: прямокутна; Програми: швидка випічка,...
Розпродаж
Потужність: 550 Вт; Максимальна вага випічки: 1100 г; Вибір кольору скоринки: рум'яна; світла; темна; Кількість програм: 21; Таймер відстрочення старту, до: 13 год; У...
Переглянуті товари
Тип: похилий; Мінімальна підтримувана діагональ: 40 "; Кількість ступенів свободи: 1; Максимальна підтримувана діагональ: 65"; Підтримуваний стандарт VESA: 200 x 100, 200 x 200, 200...
Тип управління: механічне; Потужність: 850 Вт; Кількість відділень: 2 відділення для тостів; Матеріал корпусу: метал + пластик; Кількість ступенів підсмажування: 7;...
Тип: похилий; Мінімальна підтримувана діагональ: 32"; Кількість ступенів свободи: 1; Варіанти встановлення: на стіну; Максимальна підтримувана діагональ: 65"; VESA: 100 x 100,...
Колір: Black; Напруга живлення: 12 В; Вага: 0.6 кг; Розміри: 258 x 119 x 43.3 мм; Підтримка Mesh: є; Акумуляторна батарея: немає; Підтримка PoE: немає; Ємність акумулятора: немає;...
Тип: поворотно-похилий; Кількість ступенів свободи: 5; Мінімальна підтримувана діагональ: 10 "; Максимальна підтримувана діагональ: 27"; Підтримуваний стандарт VESA: 75 x...