Проектор Optoma GT2000HDR (E9PD7KK31EZ4) EU
Залишити відгук
Код товару: 277048
Є на складі
Optoma
Optoma
Відображення технології: DLP; Рідна роздільна здатність: 1920 x 1080 (FHD); Формат зображення: 16 x 9; Яскравість: 3500 лм; Контраст: 300000 x 1; Розмір спроектованого зображення: 30” - 300; Мінімальна відстань проекції: 0,3 м; Термін служби лампи: 30 000 год (нормальний режим);
Ремонт
Основні
Тип Офісні
Роздільна здатність матриці 1920x1080
Технологія, матриця DLP
Яскравість 2501 - 4000 (ANSI lm)
Підтримка 3D Є
Підтримка форматів 16:9
Всі характеристики
Технологічний дисплей: DLP
Рідна роздільна здатність: 1920 x 1080 (FHD)
Формат зображення: 16 х 9
Розмір розробленого зображення: 30 " - 300
Мінімальна відстань проекції: 0,3 м
Роз'єми: аудіо -ута - 1 ПК; HDMI - 2 ПК; USB -Type a - 1 ПК; RS -232 - 1 ПК.
3D: Так
Бездротове спілкування: Ні
Колонки: Так
Рівень шуму (у стандартному режимі): 32 дБ
Споживання енергії під час роботи: 98 Вт
Споживання енергії під час відпочинку: <0,5 Вт
Висота: 114 мм
Ширина: 274 мм
Глибина: 216 мм
Вага: 3 кг
Роздільна здатність відтворення: 4K UHD (виробництво Coole - 1280x720) / Яскравість: 180 Люмени / Споживання електроенергії: 35 Вт / Напруга: 110–240 В / лампа Ресурс: понад 100 000 годин
Часті питання про Проектори
🏆 Які Проектори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Проектори. Скільки коштують Проектори?
💻 Де купити Проектори у Львові?
🔥 Проектори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Проектори:
Проектор VP2 Mini Projector (5V / Android / IOS ) (2033 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Відображення технології: DLP; Рідна роздільна здатність: 1280 x 800 (WXGA); Формат зображення: 16 x 10; Яскравість: 3600 LM; Контраст: 300000 x 1; Розмір спроектованого зображення: 20” -...
Відображення технології: DLP; Рідна роздільна здатність: 1280 x 800 (WXGA); Формат зображення: 16 x 10; Яскравість: 4000 лм; Контраст: 300000 x 1; Розмір спроектованого зображення: 20” -...
Відображення технології: DLP; Рідна роздільна здатність: 1920 x 1080 (FHD); Формат зображення: 16 x 9; Яскравість: 3600 LM; Контраст: 300000 x 1; Розмір спроектованого зображення: 20” -...
Відображення технології: DLP; Рідна роздільна здатність: 1920 x 1080 (FHD); Формат зображення: 16 x 9; Яскравість: 4300 лм; Контраст: 300000 x 1; Розмір спроектованого зображення: 31”...
Відображення технології: 3LCD; Рідна роздільна здатність: 1920 x 1080 (FHD); Формат зображення: 16 x 9; Яскравість: 3000 лм; Розмір спроектованого зображення: 26” - 391; Мінімальна...
Відображення технології: DLP; Рідна роздільна здатність: 1280 x 800 (WXGA); Формат зображення: 16 x 9; Яскравість: 3600 LM; Контраст: 300000 x 1; Розмір спроектованого зображення: 30" - 300;...
Відображення технології: DLP; Рідна роздільна здатність: 1920 x 1200 (Wuxga); Формат зображення: 16 x 9; Яскравість: 5500 лм; Контраст: 200000000 x 1; Розмір спроектованого зображення: 21"...
Топ продажів
Відображення технології: DLP; Рідна роздільна здатність: 1920 x 1080 (FHD); Яскравість: 550 лм; Контраст: 100000 x 1; Розмір спроектованого зображення: 30" - 100; Термін служби лампи: 30...
Переглянуті товари
Тип: краплинна; Тип установки: настільна; Використовувана кава: в зернах; мелений; Потужність: 1100 Вт; Колір чорний; нержавіюча сталь; Матеріал корпусу: нержавіюча...
Топ продажів
Тип монітора: Геймерський, Широкоформатний; Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: VA; Роздільна здатність: 1920 x 1080; Частота оновлення екрану: 165 Гц; Співвідношення...