Акумуляторна батарея Njoy GE15012KF 12V 150AH (BTVGCLTODHLKFCN01B) GEL
Залишити відгук
Код товару: 280917
Уточнити наявність
Акумуляторна батарея Njoy GE15012KF 12V 150AH (BTVGCLTODHLKFCN01B) GEL Njoy GE15012KF 12V 150AH (BTVGCLTODHLKFCN01B) GEL Номінальна напруга 12 В
Njoy
Njoy
Номінальна напруга: 12 В; Максимальний струм розряду: даних немає; Максимальний струм заряду: даних немає; Саморозряд (при 25°C від початкової ємності протягом року): немає даних; Номінальна робоча температура, ° C: даних немає; Робочий діапазон температур, °C: даних немає; Тип клем: T11; Довжина: 484 мм; Ширина: 170 мм; Висота: 242 мм
Ремонт
Напруга 12 V
Вид Акумулятор
Всі характеристики
Номінальна напруга: 12 в
Максимальний струм розряду: немає даних
Максимальний струм заряду: немає даних
Self -DisCharge (при 25 ° С від початкової ємності на рік): немає даних
Номінальна робоча температура, ° C: немає даних
Термінали типу: T11
Довжина: 484 мм
Ширина: 170 мм
Висота: 242 мм
Вага: 43,3 кг
Колір: Чорний
Ємність акумулятора: 150 A · H
Діапазон ємності: вище 85 a · h
Тип АКБ: Гель
Часті питання про Акумуляторні батареї для ДБЖ
🏆 Які Акумуляторні батареї для ДБЖ найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Акумуляторні батареї для ДБЖ. Скільки коштують Акумуляторні батареї для ДБЖ?
💻 Де купити Акумуляторні батареї для ДБЖ у Львові?
🔥 Акумуляторні батареї для ДБЖ які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Акумуляторні батареї для ДБЖ:
Volt Polska FM 12V 100Ah (6AKUXAG100) (7227 грн)
Growatt AXE 5.0L-C1 LiFePO4 51,2V 100AH 5120W*h (GR-BT-5KWH) (32836 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Є на складі