Ноутбук MSI Stealth A16AI+ (STEALA16AI+ A3XWJG-084XUA)
Залишити відгук
Код товару: 380068
Є на складі
MSI
MSI
; Роздільна здатність: 2560x1600 (WQXGA); Тип матриці: OLED; Час оновлення екрану: 240 Гц; Обсяг оперативної пам'яті: 32 ГБ; Оптичний привід: No ODD; Додаткові можливості: вбудований мікрофон, стереодинаміки; Висота: 19.9 мм; Глибина: 259.7 мм; Вага: 2.1 кг
Ремонт
Інші Ноутбуки серії MSI Stealth
Діагональ екрана: 14.0" IPS / Роздільна здатність: 1920x1200 / Процесор: 16-ядерний, Intel Core Ultra 7 155H / Оперативна пам'ять: 16Гб / Вбудована пам'ять: 1ТБ SSD / Відеокарта: NVIDIA GeForce RTX 4060,...
Розширення екрану 2560x1600
Покриття екрану Глянцеве
Сенсорний екран Ні
Кількість ядер 12
Процесор AMD Ryzen AI
Оперативна пам'ять 32 Гб
Тип відеокарти Дискретна
Відеокарта nVidia GeForce RTX 5090
Об'єм пам'яті відеокарти 24 Гб
Тип накопичувача SSD
Операційна система Без ОС
Підсвічування клавіатури З підсвічуванням
Вага від 2 кг до 3 кг
Колір корпусу Чорний
Категорія Ігрові
Тип матриці OLED
Покоління Intel Core ixxx Інша платформа
Всі характеристики
Товар: ноутбук
Діагональ екрану: 16 "
Тип матриці: OLED
Покриття екрану: антиблікове
Роздільна здатність дисплея: 2560x1600 (16
Частота зміни кадрів: 240 Гц
Кольоровий охоплення (DCI-P3): 100 %
Підтримка HDR: HDR10
Сертифікація VESA HDR: DisplayHDR 600 True Black
Серія: Ryzen AI
Модель: 9 HX 370
Кодова назва процесора: Strix Point (Zen 5)
Кількість ядер: 12
Кількість потоків: 24
Тактова частота: 2 ГГц
Частота TurboBoost / TurboCore: 5.1 ГГц
Тепловиділення (CPU TDP): 28 Вт
Тест 3DMark06: 16380 points
Тест Passmark CPU Mark: 36934 points
Тип пам'яті: LPDDR5X
Частота пам'яті ОЗУ: 7500 МГц
Кількість слотів ОЗУ: вбудована
Тип відеокарти: дискретна
Серія відеокарти: NVIDIA GeForce
Модель відеокарти: RTX 5090
Тип пам'яті відеокарти: GDDR7
Тепловиділення (GPU TDP): 110 Вт
Advanced Optimus: є
Підтримка VR: є
Тест 3DMark06: 64778 points
Тест 3DMark Vantage P: 111238 points
Тип накопичувача: SSD M.2 NVMe
Ємність накопичувача: 1 ТБ
Інтерфейс накопичувача M.2: PCI-E 4.0 4x
Порти підключення: HDMI
Картрідер: є
USB-A 10Gbps (3.2 gen2): 2 шт
USB4 40 Gbps: 1 шт
Інтерфейс Thunderbolt: v4 1 шт
Підтримка Alternate Mode: є
Макс. підключених моніторів: 2
LAN (RJ-45): 2.5 Гбіт/с
Wi-Fi: Wi-Fi 7 (802.11be)
Bluetooth: v 5.4
Web-камера: 1920x1080 (Full HD)
Кількість динаміків: 6 шт
Брендова акустика: Dynaudio
Підсвітка: RGB для кожної клавіші
Конструкція клавіш: острівного типу
Маніпулятор: тачпад
Ємність батареї: 100 Вт*год
Напруга батареї: 15.2 В
Попередньо встановлена ОС: без ОС
Матеріал корпусу: алюміній / магнієвий сплав
Габарити (ШхГхТ): 356x260x20 мм
Вага: 2.1 кг
Процесор: Intel® Core™ i5-13420H (8 ядер, 12 потоків, 3,40-4,60 ГГц, 12 МБ); Оперативна пам'ять: 16 ГБ (DDR4, 3200 МГц); Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 512 ГБ; Можливості установки додаткових...
Діагональ екрану: 16.1" IPS / Роздільна здатність: 1920x1200 / Процесор: 4-ядерний, AMD Ryzen AI 5 330 / Оперативна пам'ять: 16Гб / Вбудована пам'ять: 512Гб SSD / Відеокарта: AMD Radeon Graphics / ...
Процесор: AMD Ryzen™ 7 260 (8 ядер, 16 потоків, 3,80–5,10 ГГц, кеш 24 МБ); ОЗУ: 16 ГБ (DDR5, 5600 МГц); Максимально підтримуваний об'єм оперативної пам'яті: 64 ГБ; Твердотільний накопичувач...
Процесор: AMD Ryzen™ 7 260 (8 ядер, 16 потоків, 3,80–5,10 ГГц, кеш 24 МБ); ОЗУ: 16 ГБ (DDR5, 5600 МГц); Максимальний об’єм оперативної пам’яті: 64 ГБ; SSD M.2 PCIe: 512 ГБ; Можливості додавання...