Материнська плата MSI PRO X870E-P WIFI (911-7E70-002) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 348425
Є на складі
MSI
MSI
За напрямком: геймерська (overclocking); Форм-фактор: ATX; Для процесорів: AMD; Тип підключення: AM5; Процесорна сумісність: AMD Ryzen 9000/8000/7000; Північний міст (чіпсет): AMD X870E; Тип роз'єму: DDR5; DDR5: 4 слоти; Максимальна тактова частота: 8200 МГц; Максимальний обсяг пам'яті: 256 ГБ
Ремонт
  • Характеристики
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Сумісні корпусу ATX
Основні
Тип роз'єму (Сокет) Socket AM5
Тип оперативної пам'яті DDR5
Формфактор ATX
Північний міст (чіпсет) AMD X870
Платформа Amd UA
Кількість слотів пам'яті 4 шт.
WiFi + Bluetooth Є
Всі характеристики
По напрямку: геймерська (overclocking)
Для процесорів: AMD
Тип підключення: AM5
Процесорна сумісність: AMD Ryzen 9000/8000/7000
Північний міст (чипсет): AMD X870E
Тип роз'єму: DDR5
DDR5: 4 слоти
Максимальна тактова частота: 8200 МГц
Максимальний об'єм пам'яті: 256 ГБ
Графічний інтерфейс: PCI-E x16 4.0; PCI-E x1 3.0; PCI-E x16 5.0
Вихід HDMI: є
Аудіочіп: Realtek ALC897
Звук: 7.1
Інтерфейс підключення: SATA 3; M.2
Підтримка програмного RAID: є
SATA 3 (6Гбіт/с): 4 порти(ів)
LAN (RJ-45): 5 Гбіт/с
Кількість LAN-портів: 1
Модель LAN-контролера: Realtek 8126VB
Wi-Fi модуль: є 7
Bluetooth: є 5.4
USB 2.0: 10 шт (4 задні, 6 фронтальних)
USB 3.2 Gen 1: 6 /(2 задні Type-A, 4 фронтальні Type-A)
USB 3.2 Gen 2: 3 /(2 задні Type-A, 1 фронтальний Type-C)
M.2 роз'єм: 3
Розміри (ВхШ): 243,84 x 304,8 мм
Ширина: 270 мм
Висота: 70 мм
Довжина: 350 мм
Вага: 1.99 кг
Часті питання про Материнські плати
🏆 Які Материнські плати найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Материнські плати. Скільки коштують Материнські плати?
💻 Де купити Материнські плати у Львові?
🔥 Материнські плати які моделі найдоступніші?
Блог
Також вас можуть зацікавити
Бренд: GIGABYTE; Тип роз'єму CPU: Socket AM4; Чіпсет: AMD B550; Охолодження чіпсета: радіатор; Охолодження VRM: радіатор; DIMM: 4xDDR4 4733 МГц, до 128 ГБ; PCI Express x16: 1x PCI Express 4.0 x16, 1x PCI Express 3.0 x16; PCI...
Бренд: GIGABYTE; Тип роз'єму CPU: Socket AM4; Чіпсет: AMD B550; Охолодження чіпсета: радіатор; Охолодження VRM: радіатор; DIMM: 4xDDR4 4733 МГц, до 128 ГБ; PCI Express x16: 1x PCI Express 4.0 x16 (х16), 1x PCI Express 3.0 x16...
Бренд: GIGABYTE; Тип роз'єму CPU: Socket AM5; Чіпсет: AMD B850; Охолодження чіпсета: радіатор; Охолодження VRM: радіатор; DIMM: 4xDDR5 8200 МГц, до 256 ГБ; PCI Express x16: 1x PCI Express 5.0 x16 (х16), 1x PCI Express 4.0 x16...
Бренд: GIGABYTE; Тип роз'єму CPU: Socket 1851; Чипсет: INTEL B860; Охолодження чипсета: радіатор; Охолодження VRM: радіатор; DIMM: 2xDDR5 9200 МГц, до 128 ГБ; PCI Express x16: 1x PCI Express 5.0 x16 (x16); Живлення...
Бренд: GIGABYTE; Тип роз'єму CPU: Socket AM5; Чипсет: AMD B850; Охолодження чипсета: радіатор; Охолодження VRM: радіатор; DIMM: 4xDDR5 8200 МГц, до 256 ГБ; PCI Express x16: 1x PCI Express 5.0 x16 (х16), 1x PCI Express 3.0 x16...
Переглянуті товари
Частотний діапазон: 16 - 40 000 Гц; Опір навушників: 16 Ом; Тип підключення: бездротове + дротове; Тип навушників: накладні; Тип кріплення: з оголов'ям; Тип гарнітури:...
; Підключення: бездротове; Установка: підвісна; Кількість каналів: 1.0; Мінімальний вхідний опір: 4 Ом; Кількість смуг: 1; Максимальний вхідний опір: 12 Ом; Мінімальна...