Акумуляторна батарея Merlion 12V 80AH (6-DZM-80/18092) AGM (UA)
Залишити відгук
Код товару: 280908
Є на складі
Merlion
Merlion
Номінальна напруга: 12 В; Максимальний струм розряду: 800 А; Максимальний струм заряду: 8 А; Саморозряд (при 25°C від початкової ємності протягом року): немає даних; Номінальна робоча температура, ° C: 25 ° C; Робочий діапазон температур, °C: -10°C до +60°C; Тип клем: F12 (M8); Довжина: 265 мм; Ширина: 168 мм; Висота: 215 мм
Ремонт
Напруга 12 V
Вид Акумулятор
Всі характеристики
Номінальна напруга: 12 в
Максимальний струм розряду: 800 a
Максимальний струм заряду: 8 a
Self -DisCharge (при 25 ° С від початкової ємності на рік): немає даних
Номінальна робоча температура, ° C: 25 ° C
Діапазон робочої температури ° C: від -10 ° C до +60 ° C
Термінали типу: F12 (M8)
Довжина: 265 мм
Ширина: 168 мм
Висота: 215 мм
Вага: 26,5 кг
Колір: Білий
Ємність акумулятора: 80 a · год
Діапазон ємності: 45 - 80 A · год