Акумуляторна батарея LogicPower 12V 20Ah LP-6-DZM-20 (22882) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 379365
Уточнити наявність
Акумуляторна батарея LogicPower 12V 20Ah LP-6-DZM-20 (22882) (UA) LogicPower 12V 20Ah LP-6-DZM-20 (22882) (UA) LogicPower 12V 20Ah LP-6-DZM-20 (22882) (UA) LogicPower 12V 20Ah LP-6-DZM-20 (22882) (UA) LogicPower 12V 20Ah LP-6-DZM-20 (22882) (UA)
LogicPower
LogicPower
Напруга: 12 В; Ємність: 20 А·год; Призначення: для ІБП; Тип клем: М5; Особливості: AGM (Absorbed Glass Mat); Розмір: 180 x 75 x 166 мм; Вага: 5 кг;
Ремонт
Напруга 12 V
Вид Акумулятор
Всі характеристики
Напруга: 12 В
Ємність: 20 Ач
Призначення: для ІБП
Тип клем: М5
Особливості: AGM (Absorbed Glass Mat)
Розмір: 180 x 75 x 166 мм
Вага: 5 кг
Часті питання про Акумуляторні батареї для ДБЖ
🏆 Які Акумуляторні батареї для ДБЖ найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Акумуляторні батареї для ДБЖ. Скільки коштують Акумуляторні батареї для ДБЖ?
💻 Де купити Акумуляторні батареї для ДБЖ у Львові?
🔥 Акумуляторні батареї для ДБЖ які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Акумуляторні батареї для ДБЖ:
Volt Polska FM 12V 100Ah (6AKUXAG100) (7227 грн)
Growatt AXE 5.0L-C1 LiFePO4 51,2V 100AH 5120W*h (GR-BT-5KWH) (32836 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Є на складі