Акумуляторна батарея LiFePo4 Must 51.2V - 100Ah (LP16-48100) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 330587
Є на складі
Акумуляторна батарея LiFePo4 Must 51.2V - 100Ah (LP16-48100) (UA) LiFePo4 Must 51.2V - 100Ah (LP16-48100) (UA) Напруга  51,2 b LiFePo4 Must 51.2V - 100Ah (LP16-48100) (UA) ємність  100 ACH
Must
Must
Напруга: 51.2 В; Місткість: 100 Ач; Максимальний струм заряду: 100 А; Максимальний струм розряду: 100 А; Ресурс: 6000 циклів; Діапазон робочих температур: -20 ~ +65; Розміри: 580 х 400 х 145 мм; Вага: 44 кг;
Ремонт
Напруга 51 V
Вид Зовнішня батарея
Всі характеристики
Напруга: 51,2 c
Ємність: 100 ах
Максимальний струм заряду: 100 a
Розміри: 580 х 400 х 145 мм