Акумуляторна батарея LiFePo4 Merlion LFP48-200US (UA)
Залишити відгук
Код товару: 274696
Уточнити наявність
Merlion
Merlion
Місткість: 200 Ач; Максимальний струм заряду: 30 А; Діапазон робочих температур: -20 ~ +60; Розміри: 482 х 500 х 270 мм; Вага: 77 кг;
Ремонт
Основні
Ємність Більше 200 Аг
Напруга 48 V
Вид Зовнішня батарея
Всі характеристики
Ємність: 200 ах
Максимальний струм заряду: 30 a
Розміри: 482 х 500 х 270 мм