Акумуляторна батарея LiFePo4 Merlion LFP25.6-100US (UA)
Залишити відгук
Код товару: 307880
Уточнити наявність
Merlion
Merlion
Напруга: 25.6 В; Місткість: 100 Ач; Максимальний струм заряду: 100 А; Максимальний струм розряду: 300 А; Діапазон робочих температур: -20 ~ +60; Розміри: 522 x 238 x 225 мм; Вага: 19 кг;
Ремонт
Напруга 24 V
Вид Акумулятор
Всі характеристики
Стрес: 25,6 в
Ємність: 100 ах
Максимальний струм заряду: 100 a
Максимальний струм розряду: 300 a
Розміри: 522 x 238 x 225 мм