Акумуляторна батарея LiFePo4 Merlion LFP12.8-24US (UA)
Залишити відгук
Код товару: 274693
Є на складі
Merlion
Merlion
Напруга: 12.8 В; Місткість: 24 Ач; Максимальний струм заряду: 12 А; Максимальний струм розряду: 100 А; Діапазон робочих температур: -20 ~ +60; Розміри: 166 x 175 x 125 мм; Вага: 2,5 кг;
Ремонт
Напруга 12 V
Стрес: 12,8 c
Ємність: 24 ах
Максимальний струм заряду: 12 a
Максимальний струм розряду: 100 a
Розміри: 166 х 175 х 125 мм