Акумуляторна батарея LiFePo4 Merlion LFP12-100US (UA)
Залишити відгук
Код товару: 307877
Є на складі
Merlion
Merlion
Напруга: 12.8 В; Місткість: 100 Ач; Максимальний струм заряду: 50 А; Максимальний струм розряду: 100 А; Діапазон робочих температур: 0 ~ +45; Розміри: 330 x 173 x 220 мм; Вага: 10,3 кг;
Ремонт
Напруга 12 V
Вид Акумулятор
Всі характеристики
Стрес: 12,8 c
Ємність: 100 ах
Максимальний струм заряду: 50 a
Максимальний струм розряду: 100 a
Діапазон робочої температури: 0 ~ +45
Розміри: 330 x 173 x 220 мм