Акумуляторна батарея LiFePo4 CATL 3.2V-228Ah (CATL-3.2V-228AH) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 307859
Є на складі
CATL
CATL
Напруга: 3.2 В; Ємність: 228 Ач; Розміри: 172 х 54 х 204(220) мм;
Ремонт
Основні
Ємність Більше 200 Аг
Напруга 4 V