Телевізор LG 75QNED80A6A (UA)
Залишити відгук
Код товару: 345643
Є на складі
LG 75QNED80A6A (UA)
LG 75QNED80A6A (UA)
LG 75QNED80A6A (UA)
LG 75QNED80A6A (UA)
LG 75QNED80A6A (UA)
LG 75QNED80A6A (UA)
LG 75QNED80A6A (UA)
LG 75QNED80A6A (UA)
LG 75QNED80A6A (UA)
LG
LG
Ремонт
Розширення екрану 4K UHDTV (3840х2160)
Вигнутий екран Ні
Smart TV Так
Wi-Fi Так
Тип матриці QLED
Технологія виробника Quantum Dot Display
Колір рамки Чорний
Операційна система WebOS
Всі характеристики
Товар: телевізор
Лінійка: QNED80
Діагональ, дюйм: 75
Роздільна здатність, пікселі: 3840x2160
Частота, Гц: 60
Покриття: антивідблискове
Підтримка HDR: HDR10, HLG
Тип підсвітки: Edge
Операційна система: webOS
Smart TV: LG Smart TV
Підтримка VESA-кріплень: + (400х300)
Upscaling (масштабування зображення): + (4K)
Тип пульта управління: багатофункціональний пульт
Управління зі смартфона: + (Android, iOS)
Управління голосом: є
Wi-Fi: + (802.11ас)
Bluetooth: є
Ethernet: + (100 мб/сек)
Miracast: є
AirPlay: є
DLNA: є
USB: USB 2.0 х 2
Цифрові аудіо: 1 (оптичний)
Вихід на навушники: 1
Аналоговий: PAL, SECAM
Цифровий: DVB-T2, DVB-S2, DVB-C
HDMI 2.0: 3x HDMI 2.0
Загальна кількість HDMI: 3
Динаміки, Вт: 2х10
Технології покращення звучання: Dolby Audio
Технології об'ємного звучання: AI Sound Pro
Додатково: Таймер сну
Споживана потужність, Вт: 208
Колір: чорний
Розміри, мм: 1677x1032x359
Вага, кг: 34
Є на складі
Діагональ екрану: 32"; Роздільна здатність екрану: HD (1366x768); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 150; Smart TV: зі Smart TV; Wi- Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10 Вт;...
Розпродаж
LED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
OLED-телевізор / Діагональ 83" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 100 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...