Ноутбук Lenovo Yoga Slim 9 Ultra 7-258V/32GB/1TB/Win11 (83CX001PPB)
Залишити відгук
Код товару: 343665
Є на складі
Lenovo
Lenovo
Процесор: Intel® Core™ Ultra 7 258V (8 ядер, 8 потоків, 2,20–4,80 ГГц, 12 МБ); Оперативна пам'ять: 32 ГБ (LPDDR5x, 8533 МГц); Максимум RAM: 32ГБ; SSD-накопичувач M.2 PCIe: 1000ГБ; Сенсорний екран: Так; Тип екрану: Глянець, OLED; Діагональ екрану: 14.0"; Роздільна здатність екрану: 3840x2400 (4K UHD+); Частота оновлення екрану: 120 Гц
Ремонт
Інші Ноутбуки серії Lenovo Yoga Slim
Основні
Екран, дюйми 14
Розширення екрану 3840x2400
Покриття екрану Глянцеве
Сенсорний екран Так
Кількість ядер 8
Процесор Intel Core Ultra
Оперативна пам'ять 32 Гб
Тип відеокарти Інтегрована
Відеокарта Intel ARC
Об'єм пам'яті відеокарти Інтегрована
Тип накопичувача SSD
Операційна система Windows 11
Підсвічування клавіатури З підсвічуванням
Вага від 1 кг до 1.5 кг
Колір корпусу Зелений
Категорія Трансформери 2 в 1
Тип матриці OLED
Покоління Intel Core ixxx Інша платформа
Всі характеристики
Товар: ноутбук
Процесор: Intel® Core™ Ultra 7 258V (8 ядер, 8 потоків, 2,20–4,80 ГГц, 12 МБ)
Оперативна пам'ять: 32 ГБ (LPDDR5x, 8533 МГц)
Максимум RAM: 32ГБ
Кількість слотів пам'яті (всього/вільно): 0/0 (пам'ять розпаяна)
SSD-накопичувач M.2 PCIe: 1000ГБ
Сенсорний екран: Так
Тип екрану: Глянцевий, OLED
Діагональ екрану: 14.0"
Роздільна здатність екрану: 3840x2400 (4K UHD+)
Частота оновлення екрану: 120 Гц
Відеокарта: Intel® Arc™ Graphics 140 В
Пам'ять відеокарти: Загальна пам'ять
Звук: Чотири вбудованих динаміка; Чотири вбудованих мікрофони
Веб-камера: Full HD
Зв'язок: Wi-Fi 7; Bluetooth 5.4
Роз'єми: Thunderbolt™ 4 — 2 шт.
Тип батареї: Літій-іонна
Домінуючий колір: Зелений
Сканер відбитків пальців: Так
Підсвічування клавіатури: атури
Колір підсвітки клавіатури: Білий
Операційна система: Microsoft Windows 11 Home
Програмне забезпечення включено: Розділ відновлення (можливість відновлення системи з диска)
Зарядний пристрій: 65 Вт;
Висота: 14,6 мм
Ширина: 313мм
Глибина: 204мм
Вага: 1.23кг
Розкладка клавіатури: QWERTY
Процесор: Intel® Core™ i5-13450HX (10 ядер, 16 потоків, 3,40–4,60 ГГц, кеш 20 МБ); ОЗУ: 16 ГБ (DDR5, 4800 МГц); Максимальний об'єм оперативної пам'яті: 32 ГБ; Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 512...
Процесор: Intel® Core ™ Ultra 9, 288 V (8 ядер, 8 потоків, 3,30–5.10 ГГц, кеш 12 Мб); Рам: 32 ГБ (LPDDR5X, 8533 МГц); Максимальна оперативна пам’ять: 32 ГБ; Суцільний -державний привід M.2 PCIE: 2000...
Діагональ екрану: 15.6" TN+film / Роздільна здатність: 1920x1080 / Процесор: 4-ядерний, AMD Ryzen 3 7320U / Оперативна пам'ять: 4Гб / Вбудована пам'ять: 128Гб SSD / Відеокарта: AMD Radeon 610M Graphics / ...