Ноутбук Lenovo ThinkPad E16 Ryzen 7-250/16GB/512/Win11P (21ST0035PB)
Залишити відгук
Код товару: 352420
Є на складі
Lenovo
Lenovo
Процесор: AMD Ryzen™ 7 250 (8 ядер, 16 потоків, 3,30–5,10 ГГц, кеш 24 МБ); ОЗУ: 16 ГБ (DDR5, 5600 МГц); Максимально підтримуваний об'єм оперативної пам'яті: 64 ГБ; Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 512 ГБ; Сенсорний екран: Ні; Тип екрану: Матовий, LED, IPS; Розмір екрану: 16; Роздільна здатність екрану: 1920 x 1200 (WUXGA); Яскравість екрану: 300 кд/м²
Ремонт
Інші Ноутбуки серії Lenovo ThinkPad E
Розширення екрану 1920x1200
Покриття екрану Матове
Сенсорний екран Ні
Кількість ядер 8
Процесор AMD Ryzen 7
Оперативна пам'ять 16 Гб
Тип відеокарти Інтегрована
Відеокарта AMD Radeon
Об'єм пам'яті відеокарти Інтегрована
Тип накопичувача SSD
Операційна система Windows 11
Підсвічування клавіатури З підсвічуванням
Вага від 1.5 кг до 2 кг
Колір корпусу Чорний
Категорія Для роботи
Тип матриці IPS (SFT)
Покоління Intel Core ixxx Інша платформа
Всі характеристики
Товар: ноутбук
Процесор: AMD Ryzen™ 7 250 (8 ядер, 16 потоків, 3,30–5,10 ГГц, кеш 24 МБ)
ОЗУ: 16 ГБ (DDR5, 5600 МГц)
Максимальний обсяг оперативної пам'яті: 64 ГБ
Кількість слотів пам'яті (всього/вільно): 2/1
Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 512 ГБ
Сенсорний екран: Ні
Тип екрану: Матовий, LED, IPS
Розмір екрану: 16"
Роздільна здатність екрану: 1920 x 1200 (WUXGA)
Яскравість матриці: 300 кд/м²
Відеокарта: AMD Radeon™ 780M
Пам'ять відеокарти: Загальна пам'ять
Аудіо: Вбудовані стереодинаміки; Два вбудовані мікрофони
Веб-камера: Інфрачервона камера; Full HD
Підключення: LAN 1 Гбіт/с; Wi-Fi 6E; Bluetooth 5.3
Ємність акумулятора: 64 Вт⋅год
Основний колір: Чорний
Сканер відбитків пальців: Так
Підсвічування клавіатури: атури
Колір підсвітки клавіатури: Білий
Корпус і збірка: Алюмінієва кришка дисплея; Алюмінієвий корпус; Армійський стандарт MIL-STD-810H
Операційна система: Microsoft Windows 11 Pro
Програмне забезпечення в комплекті: Розділ відновлення (відновлення системи з жорсткого диска)
Блок живлення: 65 Вт; Роз'єм
Висота: 21,2 мм
Ширина: 356 мм
Глибина: 249 мм
Вага: 1,71 кг
Розкладка клавіатури: QWERTY
Є на складі
Процесор: Intel® Core™ i5-13420H (8 ядер, 12 потоків, 3,40-4,60 ГГц, 12 МБ); Оперативна пам'ять: 16 ГБ (DDR4, 3200 МГц); Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 512 ГБ; Можливості установки додаткових...
Процесор: Intel Core i7-13620H (10 ядер, 16 потоків, 3,60-4,90 ГГц, кеш 24 МБ); RAM: 16 ГБ (DDR5, 5200 МГц); Максимально підтримуваний обсяг оперативної пам'яті: 64 ГБ; Твердотільний накопичувач...
Процесор: Intel® Core™ 5 120U (10 ядер, 12 потоків, 1,40–5,00 ГГц, кеш 12 МБ); Оперативна пам'ять: 16 ГБ (DDR4, 3200 МГц); Максимальний підтримуваний об'єм оперативної пам'яті: 24 ​​ГБ;...
Призначення продукту: NPU - Апаратна підтримка ІІ; Універсальний; Процесор: Intel® Core 3 100U (6 ядер, 8 потоків, 1,20-4,70 ГГц, 10 МБ); Оперативна пам'ять: 8 ГБ (DDR5, 5200 МГц); M.2 PCIe SSD: 512...
Процесор: Intel® Core™ i5-13420H (8 ядер, 12 потоків, 3,40–4,60 ГГц, кеш 12 МБ); ОЗУ: 16 ГБ (DDR5, 5200 МГц); Максимальний обсяг оперативної пам'яті: 96 ГБ; Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 512...