Кулер для корпусу ID-Cooling FL-12025K (UA)
Залишити відгук
Код товару: 264758
Є на складі
Кулер для корпусу ID-Cooling FL-12025K (UA) Кулер для корпусу ID-Cooling FL-12025K (UA) Кількість вентиляторів 1 Кулер для корпусу ID-Cooling FL-12025K (UA) Діаметр вентиляторів 120 мм
ID-Cooling
ID-Cooling
Кількість вентиляторів: 1; Діаметр вентиляторів: 120 мм; Тип підшипника: FDB Bearing (гідродинамічний); Максимальна швидкість обертання: 1250 RPM; Тип роз'єму підключення: 3-pin; Підсвічування: ні; Рівень шуму: 21 дБ; Потік повітря: 45 CFM; Напруга живлення вентиляторів: 12 В; Споживаний струм: 0.20 A
Детальніше про товар
149
Ремонт
Основні
Призначення Для корпусу
Тип Повітряне охолодження
Всі характеристики
Кількість шанувальників: 1
Діаметр вентиляторів: 120 мм
Тип підшипника: підшипник FDB (гідродинаміка)
Тип з'єднувача з'єднання: 3-контакт
Освітлення: Ні
Рівень шуму: 21 дБ
Потік повітря: 45 CFM
Напруга живлення вентилятора: 12 в
Вживаний ток: 0,20 a
Споживання електроенергії: 2,4 Вт
Розмір: 120 х 120 х 25 мм
Вага: 145 г
Колір: Чорний
Кількість вентиляторів: 1; Діаметр вентиляторів: 120 мм; Тип підшипника: гідродинамічний підшипник; Номінальна швидкість обертання: 700RPM; Максимальна швидкість...
Бренд: ASUS; Призначення: для корпусу; Тип підшипника: Sleeve Bearing; Кількість вентиляторів: 3; Регулювання обертів: PWM; Роз'єм: 4pin; Колір вентилятора: чорний; Колір...
Часті питання про Системи охолодження
🏆 Які Системи охолодження найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Системи охолодження. Скільки коштують Системи охолодження?
💻 Де купити Системи охолодження у Львові?
🔥 Системи охолодження які моделі найдоступніші?
Блог
Також вас можуть зацікавити
Кількість вентиляторів: 1; Діаметр вентиляторів: 120 мм; Тип підшипника: FDB Bearing (гідродинамічний); Максимальна швидкість обертання: 1200RPM; Тип роз'єму підключення: 2-pin;...
Переглянуті товари
Товар очікується
Екран: 6,1" OLED 2556x1179 / Вбудована пам'ять: 128 Гб / Оперативна пам'ять: 6 Гб / Процесор: Apple A16 Bionic / Кількість ядер: 6 / Основна камера, Мп: 48 + 12 + 12 / Фронтальна камера, Мп: 12 / ОС: iOS...