Кулер для корпусу GIGABYTE GP-ECFAN1201 ICE (UA)
Залишити відгук
Код товару: 330529
Уточнити наявність
Gigabyte
Gigabyte
Кількість вентиляторів: 1; Діаметр вентиляторів: 120 мм; Тип підшипника: гідродинамічний підшипник; Номінальна швидкість обертання: 600RPM; Максимальна швидкість обертання: 2000RPM; Тип роз'єму підключення: 4-pin, 3-pin; Підсвічування: різнокольорове; Рівень шуму: 29 дБ; Управління швидкістю обертання: за рахунок PWM; Повітряний потік: 60 CFM
Ремонт
Основні
Призначення Для корпусу
Тип Повітряне охолодження
Всі характеристики
Кількість шанувальників: 1
Діаметр вентиляторів: 120 мм
Тип підшипника: гідродинамічний підшипник
Номінальна швидкість обертання: 600 об / хв
Тип з'єднання з'єднання: 4-контактний, 3-контактний
Освітлення: багатокольоване
Рівень шуму: 29 дБ
Контроль швидкості обертання: за рахунок ШІМ
Потік повітря: 60 CFM
Тиск: 2,75 мм H2O
Середній рахунок полум'я (MTBF): 40 000 годин
Напруга живлення вентилятора: 12 в
Розмір: 120 х 120 х 25 мм
Колір: Білий
Є на складі
Бренд: ASUS; Призначення: для корпусу; Тип підшипника: Sleeve Bearing; Кількість вентиляторів: 3; Регулювання обертів: PWM; Роз'єм: 4pin; Колір вентилятора: чорний; Колір...
Кількість вентиляторів: 1; Діаметр вентиляторів: 120 мм; Тип підшипника: гідродинамічний підшипник; Номінальна швидкість обертання: 700RPM; Максимальна швидкість...
Часті питання про Системи охолодження
🏆 Які Системи охолодження найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Системи охолодження. Скільки коштують Системи охолодження?
💻 Де купити Системи охолодження у Львові?
🔥 Системи охолодження які моделі найдоступніші?
Блог
Також вас можуть зацікавити
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Кількість вентиляторів: 3; Діаметр вентиляторів: 120 мм; Тип підшипника: гідродинамічний підшипник; Номінальна швидкість обертання: 800RPM; Максимальна швидкість...
Кількість вентиляторів: 3; Діаметр вентиляторів: 120 мм; Тип підшипника: гідродинамічний підшипник; Номінальна швидкість обертання: 600RPM; Максимальна швидкість...
Топ продажів
Клас товару: для робочих станцій, з автоматичною стабілізацією; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 980 Вт;...
; Розширення: 2560x1600 (WQXGA); Частота оновлення екрану: 300 Гц; Об'єм оперативної пам'яті: 32 ГБ; Додаткові можливості: вбудований мікрофон, стереодинаміки; Висота: 25.6 мм;...
Кількість вентиляторів: 1; Діаметр вентиляторів: 140 мм; Тип підшипника: гідравлічний; Номінальна швидкість обертання: 600RPM; Максимальна швидкість обертання: 1400RPM; Тип...
Тип: контактна рамка; Призначення: для процесора; Матеріал корпусу: алюміній; Сумісність із сокетами: AMD AM5; Комплектація: рамка з чорною прокладкою завтовшки 0.2мм на...