Кулер для корпусу Gamemax FN12A-S3I-W (UA)
Залишити відгук
Код товару: 315417
Уточнити наявність
Кулер для корпусу Gamemax FN12A-S3I-W (UA) Кулер для корпусу Gamemax FN12A-S3I-W (UA) Кількість вентиляторів 3 Кулер для корпусу Gamemax FN12A-S3I-W (UA) Діаметр вентиляторів 120 мм Кулер для корпусу Gamemax FN12A-S3I-W (UA) Тип підшипника гідродинамічний підшипник Кулер для корпусу Gamemax FN12A-S3I-W (UA) Номінальна швидкість обертання 800RPM Кулер для корпусу Gamemax FN12A-S3I-W (UA) Максимальна швидкість обертання 1600RPM Кулер для корпусу Gamemax FN12A-S3I-W (UA) Тип роз'єму підключення 4-pin, 3-pin Кулер для корпусу Gamemax FN12A-S3I-W (UA) Подсветка разноцветная Кулер для корпусу Gamemax FN12A-S3I-W (UA) Рівень шуму 31.6 дБ
GameMax
GameMax
Кількість вентиляторів: 3; Діаметр вентиляторів: 120 мм; Тип підшипника: гідродинамічний підшипник; Номінальна швидкість обертання: 800RPM; Максимальна швидкість обертання: 1600RPM; Тип роз'єму підключення: 4-pin, 3-pin; Підсвічування: різнокольорове; Рівень шуму: 31.6 дБ; Управління швидкістю обертання: за рахунок PWM; Повітряний потік: 49.54 CFM
Детальніше про товар
859
Ремонт
Основні
Призначення Для корпусу
Тип Повітряне охолодження
Всі характеристики
Кількість шанувальників: 3
Діаметр вентиляторів: 120 мм
Тип підшипника: гідродинамічний підшипник
Номінальна швидкість обертання: 800 об / хв
Тип з'єднання з'єднання: 4-контактний, 3-контактний
Освітлення: багатокольоване
Рівень шуму: 31,6 дБ
Контроль швидкості обертання: за рахунок ШІМ
Потік повітря: 49,54 CFM
Тиск: 1,52 мм H2O
Середній розвиток відмови (MTBF): 30 000 годин
Напруга живлення вентилятора: 12 в
Поточний струм: 0,15 a
Споживання електроенергії: 1,8 Вт
Розмір: 120 х 120 х 25 мм
Колір: Білий
Є на складі
Бренд: ASUS; Призначення: для корпусу; Тип підшипника: Sleeve Bearing; Кількість вентиляторів: 3; Регулювання обертів: PWM; Роз'єм: 4pin; Колір вентилятора: чорний; Колір...
Кількість вентиляторів: 1; Діаметр вентиляторів: 120 мм; Тип підшипника: гідродинамічний підшипник; Номінальна швидкість обертання: 700RPM; Максимальна швидкість...
Часті питання про Системи охолодження
🏆 Які Системи охолодження найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Системи охолодження. Скільки коштують Системи охолодження?
💻 Де купити Системи охолодження у Львові?
🔥 Системи охолодження які моделі найдоступніші?
Блог
Також вас можуть зацікавити
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Тип пам'яті: DDR5 SODIMM; Загальний об'єм RAM: 16 ГБ (1×16 ГБ); Місткість планки: 16 Гб; Кількість модулів: 1; Частота: 5600 МГц; Trushing (затримка циклу): CL 46; Таймінг: CL46-45-45; Напруга: 1.1...
Номінальна напруга: 12 В; Максимальний струм розряду: даних немає; Максимальний струм заряду: даних немає; Саморозряд (при 25°C від початкової ємності протягом року):...
Тип накопичувача: внутрішній; Об'єм пам'яті: 4 TB; Тип флеш-пам'яті: V-NAND 3bit MLC; Типорозмір М2: -; Форм-фактор: 2.5"; Інтерфейс підключення: SATA III (6Gb / s); Швидкість читання: 560 Mb / s;...