Кулер для корпусу 2E 2E-ACF120IW-ARGB (UA)
Залишити відгук
Код товару: 271709
Є на складі
2E
2E
Кількість вентиляторів: 1; Діаметр вентиляторів: 120 мм; Тип підшипника: втулка (підшипник ковзання); Максимальна швидкість обертання: 1200RPM; Тип роз'єму підключення: 3-pin; Підсвічування: різнокольорове; Рівень шуму: 23 дБ; Потік повітря: 35.5 CFM; Середнє напрацювання на відмову (MTBF): 30000 год; Напруга живлення вентиляторів: 12 В
Детальніше про товар
399
Ремонт
Основні
Призначення Для корпусу
Тип Повітряне охолодження
Всі характеристики
Кількість шанувальників: 1
Діаметр вентиляторів: 120 мм
Тип підшипника: рукав (ковзаючий підшипник)
Тип з'єднувача з'єднання: 3-контакт
Освітлення: багатокольоване
Рівень шуму: 23 дБ
Потік повітря: 35,5 CFM
Середній розвиток відмови (MTBF): 30 000 годин
Напруга живлення вентилятора: 12 в
Поточний струм: 0,13 a
Розмір: 120 х 120 х 25 мм
Колір: Чорний
Бренд: ASUS; Призначення: для корпусу; Тип підшипника: Sleeve Bearing; Кількість вентиляторів: 3; Регулювання обертів: PWM; Роз'єм: 4pin; Колір вентилятора: чорний; Колір...
Кількість вентиляторів: 1; Діаметр вентиляторів: 120 мм; Тип підшипника: гідродинамічний підшипник; Номінальна швидкість обертання: 700RPM; Максимальна швидкість...
Часті питання про Системи охолодження
🏆 Які Системи охолодження найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Системи охолодження. Скільки коштують Системи охолодження?
💻 Де купити Системи охолодження у Львові?
🔥 Системи охолодження які моделі найдоступніші?
Блог
Також вас можуть зацікавити
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Тип: керований 2-го рівня; Форм-фактор: в стійку; Кількість портів: 18; Порти: Gigabit Ethernet; Вимоги PoE: PoE 802.3af (PSE) до 15.4 Вт на порт, PoE 802.3at (PSE) до 30 Вт на порт; Середовище...