Кулер для корпусу 2E 2E-ACF120IMW-ARGB (UA)
Залишити відгук
Код товару: 271708
Уточнити наявність
2E
2E
Кількість вентиляторів: 1; Діаметр вентиляторів: 120 мм; Тип підшипника: втулка (підшипник ковзання); Максимальна швидкість обертання: 1200RPM; Тип роз'єму підключення: 3-pin; Підсвічування: різнокольорове; Рівень шуму: 22 дБ; Потік повітря: 26 CFM; Середнє напрацювання на відмову (MTBF): 30000 год; Напруга живлення вентиляторів: 12 В
Детальніше про товар
471
Ремонт
Основні
Призначення Для корпусу
Тип Повітряне охолодження
Всі характеристики
Кількість шанувальників: 1
Діаметр вентиляторів: 120 мм
Тип підшипника: рукав (ковзаючий підшипник)
Тип з'єднувача з'єднання: 3-контакт
Освітлення: багатокольоване
Рівень шуму: 22 дБ
Потік повітря: 26 CFM
Середній розвиток відмови (MTBF): 30 000 годин
Напруга живлення вентилятора: 12 в
Поточний струм: 0,14 a
Розмір: 120 х 120 х 25 мм
Колір: Чорний
Є на складі
Кількість вентиляторів: 1; Діаметр вентиляторів: 120 мм; Тип підшипника: гідродинамічний підшипник; Номінальна швидкість обертання: 700RPM; Максимальна швидкість...
Бренд: ASUS; Призначення: для корпусу; Тип підшипника: Sleeve Bearing; Кількість вентиляторів: 3; Регулювання обертів: PWM; Роз'єм: 4pin; Колір вентилятора: чорний; Колір...
Часті питання про Системи охолодження
🏆 Які Системи охолодження найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Системи охолодження. Скільки коштують Системи охолодження?
💻 Де купити Системи охолодження у Львові?
🔥 Системи охолодження які моделі найдоступніші?
Блог
Також вас можуть зацікавити
Для процесорів: INTEL, AMD; Сокет: AM5, 1700, 1200, 2066, AM4, 1151, 1150, 1155, 1156, 2011; Матеріал радіатора: алюміній; Кількість вентиляторів: 2; Діаметр вентиляторів: 120 мм; Максимальна...
Для процесорів: INTEL, AMD; Сокет: AM5, 1700, 1200, AM4, 1151, 1150, 1155, 1156; Кількість вентиляторів: 3; Діаметр вентиляторів: 120 мм; Підсвітка: RGB; Максимальна частота обертання: 2200 об / хв;...
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Бренд: GameMax; Форм-фактор БП: ATX; Потужність сумарна, Вт: 400; +5V: 20; +3.3V: 14; +12V1: 11; +12V2: 13; -12V: 0,5; +5Vsb: 2,5; Тип роз'єму підключення до материнської плати: 20+4pin
Топ продажів
Тип пилососа: миючий з аквафільтром; Потужність мотора 1400 Вт; Тип збирання: суха, волога, збір рідини; Тип пилозбірника: аквафільтр; Фільтр на виході: мікро; Ємність...
Тип БП: для комп'ютерів; Потужність: 700Вт; Модульне підключення кабелів: немає; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Bronze; Модуль PFC: активний; Підключення материнської плати: 20 + 4 pin;...
Тип: накладні; Тип підключення: провідне; Інтерфейс: 4-pin Mini-jack 3,5 мм, 2 x 3-pin Mini-jack 3,5 мм; Частотний діапазон: 20 - 20 000 Гц; Чутливість (дБ): 98 дБ ± 3 дБ; Опір навушників: 32 Ом;...
Тип: обкладинка; Сумісність з брендом: Apple; Сумісність з моделями: Apple iPad Air 13" M2 / M3 2024; Діагональ: 13; Варіант підставки: передбачено; Спосіб кріплення: обкладинка;...
Тип: сумка; У напрямку: міський стиль; діловий стиль; унісекс; Максимальна діагональ: 16"; Матеріал корпусу: поліестер; Для ноутбука: є; Для аксесуарів: є; Плечовий...