Комутатор мережевий Tenda TEG1005D (UA)
Залишити відгук
Код товару: 274637
Уточнити наявність
TENDA
TENDA
Детальніше про товар
819
Ремонт
Основні
Клас товару Комутатори
Всі характеристики
Тип: Неконтрольований
Форм -фактор: робочий стіл/стіна
Кількість портів: 5
Порти: 5 х 10/100/1000Base-TX
Вимоги до POE: Без Poee
Метод передачі: зберігання та похід (зберігання та передача)
Можливість віддаленого управління: Неконтрольована
Кількість локальних портів: 5x10/100/1000tx
Здатність комунікації: 10 ГБ/с
Розмір таблиці MAS Ades: 2000 Адреси
Буфер пакетів: 1 Мб
Рамка Jumbo: 15000 байт
Автомобіль MDI/MDIX: так
Робоча температура: від 0? до 45? С.
Діапазон вологи (робота): від 10% до 90% без конденсату
Температура зберігання: від -40 до 70 ° C
Кількість шанувальників: Без вентиляторів
Блок живлення: Зовнішнє
Споживання електроенергії (максимум): 2,5 Вт
Ширина: 100 мм
Глибина: 64 мм
Висота: 23 мм