Комутатор мережевий Cudy GS2028PS4-300W (UA)
Залишити відгук
Код товару: 315474
Уточнити наявність
Cudy
Cudy
Тип: керований; Форм-фактор: у стійку; Кількість портів: 29; Порти: 24 x 10/100/1000 Base-T, 4 х SFP; Вимоги PoE: 15.4 Вт на порт; Метод передачі: Store-and-Forward (зберігання та передача); Можливість віддаленого керування: керований; Кількість PoE+ портів: 24xPoE; Комутаційна спроможність: 56 Гбіт/с; Розмір таблиці МАС-адрес: 8000 адрес
Ремонт
Основні
Клас товару Комутатори
Всі характеристики
Тип: контрольований
Форм -фактор: у стійці
Кількість портів: 29
Порти: 24 x 10/100/1000 База-T, 4 x SFP
Вимоги до По: 15.4 Вт
Метод передачі: зберігання та похід (зберігання та передача)
Дистанційне управління: керовано
Номер POE+ Порти: 24xpoe
Здатність комунікації: 56 ГБ/с
Розмір таблиці пюре
Флеш -пам'ять: 16 Мб
Підтримка протоколів транспорту: VLAN, GVRP
Укладання: Є (віртуальний)
QoS (пріоритет даних): Пріоритетна підтримка 802.1p cos/dscp
ВіртуальнийМережі: GVRP, VLAN на основі порту/tag/mtu
Безпека: сегментація руху, атаки DOS, захист портів
IPv6: виявлення MTU
Управління: SSHV1/2
Кількість шанувальників: Без вентиляторів
Блок живлення: Зовнішнє
Споживання електроенергії (максимум): 300 Вт
Ширина: 445 мм
Глибина: 285 мм
Висота: 45 мм