JBL HDI-1200P Black Gloss (JBLHDI1200PBLQEU)
Залишити відгук
Код товару: 285286
Є на складі
Топ продажів
JBL HDI-1200P Black Gloss (JBLHDI1200PBLQEU) JBL HDI-1200P Black Gloss (JBLHDI1200PBLQEU) Бренд JBL
JBL
JBL
Ремонт
Основні
Тип Підсилювачі потужності
Всі характеристики
Встановлення: підлога
З'єднання: провідний
Кількість каналів: 1,0
Кількість смуг: 1
Потужність стовпців, W: Ні
Sabwoofer Power, Tue: 1000
Підсилювач: побудований -in
Фізінвертер: У сабвуфері
Діаметр виїмки дифузора, дюйм: 12
Ethernet: Ні
Wi-Fi: Ні
DLNA: Ні
Bluetooth: Ні
Повітряна гра: Ні
NFC: Ні
RCA: x1
міні -джек 3,5 мм: Ні
Цифровий оптичний: ні
Цифровий коаксіальний: ні
USB: Ні
HDMI: Ні
Xlr: x1
Вихід з повені: Ні
Інші: Ні
Дисплей: Ні
Пульт дистанційного керування: Ні
Станція DOC: Ні
Картридер: Ні
Висока коригування частоти: Ні
Низька коригування частоти: Ні
Вбудований FM-приймач: Ні
Побудований -в аудіоплеєрі: ні
Інтернет -радіо: Ні
Побудований -in мікрофон: ні
Тіло пилу: Ні
Банк енергетики: Немає банку електроенергії
TWS (бездротовий стерео): Ні
Потужність: з мережі
Автономія, H (Об'єм акумулятора, Маш): Ні
Будівельний матеріал: MDF
Оздоблюючий матеріал: шпон
Розміри, мм: 414 x 430,5 x 451.3
Колір: Чорний
Короткий зміст: Базовий
Крім того: Ні
Часті питання про Музичні центри та програвачі
🏆 Які Музичні центри та програвачі найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Музичні центри та програвачі:
💲 Ціни на Музичні центри та програвачі. Скільки коштують Музичні центри та програвачі?
💻 Де купити Музичні центри та програвачі у Львові?
🔥 Музичні центри та програвачі які моделі найдоступніші?
Блог
Також вас можуть зацікавити
Переглянуті товари
Максимальна потужність; Вт: 1200 Вт; Стандарт: ATX 3.0; Ефективність: 90% при навантаженні 230 В та 20-100%.; Сертифікат: 80 PLUS Gold; Система PFC (корекція Асоціації влади): Активний;...
Товар очікується
Дисплей: 6.67" / Amoled (2400x1080 пікселів) / Процесор: MediaTek Helio G99-Ultra + Mali-G57 MC2 / Оперативна пам'ять: 8 Гб / Вбудована пам'ять: 128 Гб / microSD - до 1 ТБ / Камера: 200+8+2Мп + фронт 16Мп / Батарея:...
Призначення: класичні; Тип сумки: сумка; Рекомендований розмір ноутбуку: 15.6 "; Спосіб закриття: блискавка; Матеріал корпусу: поліестер Колір: сірий;