Кабель мультимедійний Jack 3.5mm 3 m MM 3С Vinga (VCPDCJ35MM3BK)
Залишити відгук
Код товару: 216215
Є на складі
Новинка
Кабель мультимедійний Jack 3.5mm 3 m MM 3С Vinga (VCPDCJ35MM3BK) Jack 3.5mm 3 m MM 3С Vinga (VCPDCJ35MM3BK) Тип кабель
Vinga
Vinga
Тип: кабель; Тип Вхід: Jack 3.5 mm; Тип Вихід: Jack 3.5 mm; Довжина: 3 м;
Детальніше про товар
40
Ремонт
  • Характеристики
  • Відгуки (0)
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Тип: Кабель
Введення введення: Джек 3,5 мм
Тип Вихід: Джек 3,5 мм
Довжина: 3 м
Часті питання про Кабелі мультимедійні
🏆 Які Кабелі мультимедійні найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Кабелі мультимедійні. Скільки коштують Кабелі мультимедійні?
💻 Де купити Кабелі мультимедійні у Львові?
🔥 Кабелі мультимедійні які моделі найдоступніші?
Блог
Також вас можуть зацікавити
Переглянуті товари
Частотний діапазон: 20 – 20 000 Гц; Чутливість: 98 дБ ± 3 дБ; Опір навушників: 16 Ом; Наявність активного шумоподавлення (ANC): є; Акустичне оформлення: закриті; Тип...
Тип ПК: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v3.1; Потужність: 850 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; PFC модуль: активний; Підключення...
Максимальна потужність, Вт = 650 Вт; Стандарт: Атх; Роз'єми: ЦП 4+4 (8) PIN-код - 2 ПК; PCI-E 2,0 6+2 (8) PIN-код - 4 ПК; Molex 4-pin - 3 шт; SATA – 8 шт; EPS12V 20+4 (24) PIN - 1 ПК; Сертифікат: 80 PLUS Gold; Тип...
Бренд: Zalman; Форм-фактор материнської плати: ATX / MicroATX / Mini-ITX; Типорозмір: Midi-Tower; Призначення: ігровий; Розташування: знизу; Кількість 3,5" відсіків внутрішніх: 2 (сombo 3,5" / 2,5");...
Весь переглянутий товар - 16 шт