Intboard UT-TBI92X (UA)
Залишити відгук
Код товару: 211368
Уточнити наявність
Топ продажів
Intboard UT-TBI92X (UA)
Intboard UT-TBI92X (UA)
Intboard
Intboard
Діагональ: 92 "; Тип сенсора: оптичний; Співвідношення сторін: 16:10; Дозвіл: 32768х32768; Розмір робочої області: 2239х1126 мм; Живлення: від USB; Габарити: -; Вага: 20.5 кг
Ремонт
Купити Intboard UT-TBI92X (UA)
  • Опис
  • Характеристики
Діагональ: 92 "
Тип сенсора: оптичний
Розмір робочої області: 2239х1126 мм
Харчування: від USB
Габарити: -
Вага: 20.5 кг
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Клас товару Інтерактивна дошка
Всі характеристики
Діагональ: 92 "
Тип датчика: оптичний
Коефіцієнт вечірок: 16
Роздільна здатність: 32768x32768
Розмір робочої зони: 2239x1126 мм
Сила: від USB
Розміри: -
Вага: 20,5 кг
Часті питання про Інтерактивні дошки
🏆 Які Інтерактивні дошки найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Інтерактивні дошки:
💲 Ціни на Інтерактивні дошки. Скільки коштують Інтерактивні дошки?
💻 Де купити Інтерактивні дошки у Львові?
🔥 Інтерактивні дошки які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Інтерактивні дошки:
Блог
Також вас можуть зацікавити
Новинка
Є на складі
Новинка
Є на складі
Розмір екрану: 94,8"; Тип екрану: Сенсорний; Співвідношення сторін: 16 x 10; Час відгуку: 8 мс; Колір: Сірий; Ширина: 2059 мм; Висота (з підставкою): 1249 мм; Глибина (з підставкою):...
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Модель: Cardiff 8254; Відсік для ноутбука / планшета: 14 "; Фіксуючі елементи: магнітна клямка; блискавка; USB-порт для зарядки гаджетів: немає; Вихід для навушників: немає;...