Ноутбук HP OmniBook 7 AI Ultra 7-258V/32GB/1TB/Win11 RTX4050 Touch (17-dc0216nw (C1LX7EA))
Залишити відгук
Код товару: 362073
Є на складі
HP
HP
Процесор: Intel® Core™ Ultra 7 258V (8 ядер, 8 потоків, 2,20–4,80 ГГц, кеш 12 МБ); ОЗУ: 32 ГБ (LPDDR5x, 8533 МГц); Максимальний підтримуваний об'єм оперативної пам'яті: 32 ГБ; Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 1000 ГБ; Сенсорний екран: Так; Тип екрану: Глянцевий, LED, IPS; Розмір екрану: 17,3 дюйма; Роздільна здатність екрану: 1920 x 1080 (Full HD); Яскравість екрану: 400 кд/м²
Ремонт
Інші Ноутбуки серії HP OmniBook
Розширення екрану 1920x1080
Покриття екрану Глянцеве
Сенсорний екран Так
Кількість ядер 8
Процесор Intel Core Ultra
Оперативна пам'ять 32 Гб
Тип відеокарти Дискретна
Відеокарта nVidia GeForce
Об'єм пам'яті відеокарти 6 Гб
Тип накопичувача SSD
Операційна система Windows 11
Підсвічування клавіатури З підсвічуванням
Вага від 2 кг до 3 кг
Колір корпусу Металік (Сріблястий)
Категорія Для роботи
Тип матриці IPS (SFT)
Покоління Intel Core ixxx Інша платформа
Всі характеристики
Товар: ноутбук
Процесор: Intel® Core™ Ultra 7 258V (8 ядер, 8 потоків, 2,20–4,80 ГГц, кеш 12 МБ)
ОЗУ: 32 ГБ (LPDDR5x, 8533 МГц)
Кількість слотів пам'яті (всього/вільно): 0/0 (распаяні)
Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 1000 ГБ
Сенсорний екран: Так
Тип екрану: Глянцевий, LED, IPS
Розмір екрану: 17,3 дюйма
Роздільна здатність екрану: 1920 x 1080 (Full HD)
Яскравість матриці: 400 кд/м²
Відеокарта: NVIDIA GeForce RTX 4050; Intel® Arc™ Graphics 140 В
Пам'ять відеокарти: 6 ГБ GDDR6
Звук: Вбудовані стереодинаміки; Два вбудованих мікрофони
Веб-камера: Інфрачервона камера; HD
Підключення: Wi-Fi 7; Bluetooth 5.4
Тип акумулятора: Літій-іонний
Ємність акумулятора: 83 Вт·год
Домінуючий колір: Сріблястий
Сканер відбитків пальців: Ні
Підсвічування клавіатури: атури
Колір підсвітки клавіатури: Білий
Операційна система: Microsoft Windows 11 Home
Програмне забезпечення в комплекті: Розділ відновлення (відновлення системи з жорсткого диска)
Блок живлення: 100 Вт; Роз'єм
Висота: 15,3 мм
Ширина: 396 мм
Глибина: 259 мм
Вага: 2,34 кг
Розкладка клавіатури: QWERTY
Діагональ екрану: 16.1" IPS / Роздільна здатність: 1920x1200 / Процесор: 4-ядерний, AMD Ryzen AI 5 330 / Оперативна пам'ять: 16Гб / Вбудована пам'ять: 512Гб SSD / Відеокарта: AMD Radeon Graphics / ...
Діагональ екрану: 14.0" IPS / Роздільна здатність: 1920x1080 / Процесор: 4-ядерний, Intel Core i5- 10210U / Оперативна пам'ять: 8Гб / Вбудована пам'ять: 256Гб SSD / Відеокарта: Intel UHD Graphics / ...
Процесор: AMD Ryzen™ 5 7535HS (6 ядер, 12 потоків, 3,30-4,55 ГГц, кеш 16 МБ); RAM: 16 ГБ (DDR5, 4800 МГц); Максимально підтримуваний обсяг оперативної пам'яті: 32 ГБ; Твердотільний накопичувач...
Діагональ екрану: 16.1" IPS / Роздільна здатність: 1920x1200 / Процесор: 16-ядерний, AMD Ryzen 9 9955HX / Оперативна пам'ять: 16Гб / Вбудована пам'ять: 1ТБ SSD / Відеокарта: NVIDIA GeForce RTX 5060, 8Гб / ...
Процесор: AMD Ryzen™ AI 5 340 (6 ядер, 12 потоків, 2,00–4,80 ГГц, кеш 22 МБ); ОЗУ: 16 ГБ (DDR5, 4800 МГц); Максимальний об'єм оперативної пам'яті: 64 ГБ; Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 1000 ГБ;...
Процесор: AMD Ryzen™ 7 260 (8 ядер, 16 потоків, 3,80–5,10 ГГц, кеш 24 МБ); ОЗУ: 16 ГБ (DDR5, 5600 МГц); Максимально підтримуваний об'єм оперативної пам'яті: 64 ГБ; Твердотільний накопичувач...