Ноутбук HP EliteBook 8 G1i Ultra 5-228V/32GB/512/Win11P (C51HJET)
Залишити відгук
Код товару: 361505
Є на складі
HP
HP
Процесор: Intel® Core™ Ultra 5 228 В (8 ядер, 8 потоків, 2,10–4,50 ГГц, кеш 8 МБ); ОЗУ: 32 ГБ (LPDDR5x, 8533 МГц); Максимально підтримуваний обсяг оперативної пам'яті: 32 ГБ; Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 512 ГБ; Сенсорний екран: Ні; Тип екрану: Глянцевий, LED, IPS; Розмір екрану: 14,0"; Роздільна здатність екрану: 1920 x 1200 (WUXGA); Яскравість екрану: 800 кд/м²
Ремонт
Інші Ноутбуки серії HP EliteBook
Є на складі
Діагональ екрану: 15.6" IPS / Роздільна здатність: 1920x1080 / Процесор: 10-ядерний, Intel Core i7-1265U / Оперативна пам'ять: 32Гб / Вбудована пам'ять: 512Гб SSD / Відеокарта: Intel Iris Xe Graphics / ...
Основні
Екран, дюйми 14
Розширення екрану 1920x1200
Покриття екрану Глянцеве
Сенсорний екран Ні
Кількість ядер 8
Процесор Intel Core Ultra
Оперативна пам'ять 32 Гб
Тип відеокарти Інтегрована
Відеокарта Intel ARC
Об'єм пам'яті відеокарти Інтегрована
Тип накопичувача SSD
Операційна система Windows 11
Підсвічування клавіатури З підсвічуванням
Вага від 1 кг до 1.5 кг
Колір корпусу Металік (Сріблястий)
Категорія Для роботи
Тип матриці IPS (SFT)
Товар: ноутбук
Процесор: Intel® Core™ Ultra 5 228 В (8 ядер, 8 потоків, 2,10–4,50 ГГц, кэш 8 МБ)
ОЗУ: 32 ГБ (LPDDR5x, 8533 МГц)
Кількість слотів пам'яті (всього/вільно): 0/0 (распаяні)
Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 512 ГБ
Сенсорний екран: Немає
Тип екрану: Глянцевий, LED, IPS
Розмір екрану: 14,0"
Роздільна здатність екрану: 1920 x 1200 (WUXGA)
Яскравість матриці: 800 кд/м²
Відеокарта: Intel Arc™ Graphics
Пам'ять відеокарти: Загальна пам'ять
Аудіо: Вбудовані стереодинаміки; Два вбудованих мікрофони
Веб-камера: Інфрачервона камера; HD
Підключення: Wi-Fi 7; Bluetooth 5.4
Тип акумулятора: Літій-полімерний
Ємність акумулятора: 62 Вт·год
Домінуючий колір: Сріблястий
Сканер відбитків пальців: Так
Датчики: Датчик Холла; Датчик температури
Підсвічування клавіатури: атури
Колір підсвітки клавіатури: Білий
Операційна система: Microsoft Windows 11 Pro
Програмне забезпечення в комплекті: Розділ відновлення (відновлення системи з жорсткого диска)
Блок живлення: 65 Вт; Роз'єм
Висота: 15,5 мм
Ширина: 315 мм
Глибина: 222 мм
Вага: 1,46 кг
Розкладка клавіатури: QWERTY
Діагональ екрана: 15.6" TN+film / Роздільна здатність: 1920x1080 / Процесор: 8-ядерний, AMD Ryzen 7 5700U / Оперативна пам'ять: 16Гб / Вбудована пам'ять: 1ТБ SSD / Відеокарта: AMD Radeon Graphics / ...
Процесор: Intel® Core™ i5-13420H (8 ядер, 12 потоків, 3,40–4,60 ГГц, кеш 12 МБ); ОЗУ: 16 ГБ (DDR5, 5200 МГц); Максимальний обсяг оперативної пам'яті: 96 ГБ; Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 512...