Ноутбук HP EliteBook 8 G1i Ultra 5-228V/32GB/512/Win11P (C51GYET)
Залишити відгук
Код товару: 361502
Є на складі
HP
HP
Процесор: Intel® Core™ Ultra 5 228 В (8 ядер, 8 потоків, 2,10–4,50 ГГц, кеш 8 МБ); ОЗУ: 32 ГБ (LPDDR5x, 8533 МГц); Максимально підтримуваний обсяг оперативної пам'яті: 32 ГБ; Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 512 ГБ; Сенсорний екран: Ні; Тип екрану: Глянцевий, LED, IPS; Розмір екрану: 14,0"; Роздільна здатність екрану: 1920 x 1200 (WUXGA); Яскравість екрану: 400 кд/м²
Ремонт
Інші Ноутбуки серії HP EliteBook
Є на складі
Діагональ екрану: 15.6" IPS / Роздільна здатність: 1920x1080 / Процесор: 10-ядерний, Intel Core i7-1265U / Оперативна пам'ять: 32Гб / Вбудована пам'ять: 512Гб SSD / Відеокарта: Intel Iris Xe Graphics / ...
Основні
Екран, дюйми 14
Розширення екрану 1920x1200
Покриття екрану Глянцеве
Сенсорний екран Ні
Кількість ядер 8
Процесор Intel Core Ultra
Оперативна пам'ять 32 Гб
Тип відеокарти Інтегрована
Відеокарта Intel ARC
Об'єм пам'яті відеокарти Інтегрована
Тип накопичувача SSD
Операційна система Windows 11
Підсвічування клавіатури З підсвічуванням
Вага від 1 кг до 1.5 кг
Колір корпусу Металік (Сріблястий)
Категорія Для роботи
Тип матриці IPS (SFT)
Покоління Intel Core ixxx Інша платформа
Всі характеристики
Товар: ноутбук
Процесор: Intel® Core™ Ultra 5 228 В (8 ядер, 8 потоків, 2,10–4,50 ГГц, кеш 8 МБ)
ОЗУ: 32 ГБ (LPDDR5x, 8533 МГц)
Кількість слотів пам'яті (всього/вільно): 0/0 (распаяні)
Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 512 ГБ
Сенсорний екран: Ні
Тип екрану: Глянцевий, LED, IPS
Розмір екрану: 14,0"
Роздільна здатність екрану: 1920 x 1200 (WUXGA)
Яскравість матриці: 400 кд/м²
Відеокарта: Intel Arc™ Graphics
Пам'ять відеокарти: Загальна пам'ять
Аудіо: Вбудовані стереодинаміки; Два вбудованих мікрофони
Веб-камера: Інфрачервона камера; HD
Підключення: Wi-Fi 7; Bluetooth 5.4
Тип акумулятора: Літій-полімерний
Ємність акумулятора: 62 Вт·г
Домінуючий колір: Сріблястий
Сканер відбитків пальців: Так
Датчики: Датчик Холла; Датчик температури
Підсвічування клавіатури: атури
Колір підсвітки клавіатури: Білий
Операційна система: Microsoft Windows 11 Pro
Програмне забезпечення в комплекті: Розділ відновлення (відновлення системи з жорсткого диска)
Блок живлення: 65 Вт; Роз'єм
Висота: 15,5 мм
Ширина: 315 мм
Глибина: 222 мм
Вага: 1,46 кг
Розкладка клавіатури: QWERTY
Діагональ екрану: 15.6" TN+film / Роздільна здатність: 1920x1080 / Процесор: 4-ядерний, AMD Ryzen 3 7320U / Оперативна пам'ять: 4Гб / Вбудована пам'ять: 128Гб SSD / Відеокарта: AMD Radeon 610M Graphics / ...
Процесор: Intel® Core™ i5-13450HX (10 ядер, 16 потоків, 3,40–4,60 ГГц, кеш 20 МБ); ОЗУ: 16 ГБ (DDR5, 4800 МГц); Максимальний об'єм оперативної пам'яті: 32 ГБ; Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 512...
Процесор: Intel® Core ™ Ultra 9, 288 V (8 ядер, 8 потоків, 3,30–5.10 ГГц, кеш 12 Мб); Рам: 32 ГБ (LPDDR5X, 8533 МГц); Максимальна оперативна пам’ять: 32 ГБ; Суцільний -державний привід M.2 PCIE: 2000...
Діагональ екрану: 16.1" IPS / Роздільна здатність: 1920x1200 / Процесор: 16-ядерний, AMD Ryzen 9 9955HX / Оперативна пам'ять: 16Гб / Вбудована пам'ять: 1ТБ SSD / Відеокарта: NVIDIA GeForce RTX 5060, 8Гб / ...
Діагональ екрану: 15.6" IPS / Роздільна здатність: 1920x1080 / Процесор: 14-ядерний, Intel Core Ultra 5 125H / Оперативна пам'ять: 8Гб / Вбудована пам'ять: 512Гб SSD / Відеокарта: Intel Iris Xe Graphics / ...