Батарейка Gp CR 123A Lithium FOTO 3.0V (CR123A-U1 / 4891199001086) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 261393
Є на складі
GP
GP
Форма батареї: циліндрична; Типорозмір: CR123А; Електрохімічна система: літієва (C); Напруга: 3 В; Кількість в упаковці: 1 шт.;
Детальніше про товар
350
Ремонт
Основні
Тип Батарейка
Всі характеристики
Форма акумулятора: циліндрична
Розмір: CR123A
Електрохімічна система: Літій (С)
Стрес: 3 С
Номер у упаковці: 1 ПК
Часті питання про Батареї і акумулятори
🏆 Які Батареї і акумулятори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Батареї і акумулятори. Скільки коштують Батареї і акумулятори?
💻 Де купити Батареї і акумулятори у Львові?
🔥 Батареї і акумулятори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Батареї і акумулятори:
Блог
Також вас можуть зацікавити
Новинка
Є на складі
Новинка