Gorenje TG2000LCB
Залишити відгук
Код товару: 175042
Уточнити наявність
Gorenje TG2000LCB Gorenje TG2000LCB Потужність 2000 Вт Gorenje TG2000LCB Розміри 9 x 49 x 32,5 см Gorenje TG2000LCB Особливості відсік для шнура, нековзні ніжки Gorenje TG2000LCB Тип керування механічний Gorenje TG2000LCB Розміщення настільний
Gorenje TG2000LCB
Gorenje TG2000LCB
Gorenje TG2000LCB
Gorenje TG2000LCB
Gorenje TG2000LCB
Gorenje TG2000LCB
Gorenje
Gorenje
Потужність 2000 Вт; Розміри: 9 x 49 x 32,5 см; Особливості: відсік для шнура, нескользящие ніжки; Тип управління: механічний; Розміщення: настільний; Поверхня: ребриста; Антипригарне покриття: є; Температурні режими: 5; Вага: 3.2 кг; Колір чорний
Ремонт
Купити Gorenje TG2000LCB
Основні
Тип Гриль
Потужність 1501 - 2000 Вт
Поверхня Антипригарна
Робоча поверхня Рифлена
Установка Настільна
Всі характеристики
Сила: 2000 Вт
Особливості: шнур, не ноги
Тип управління: Механічний
Житло: робочий стіл
Поверхня: ребриста
Покриття проти -стимул: Так
Температурні режими: 5
Вага: 3,2 кг
Колір: Чорний
Країна виробництва: Китай
Часті питання про Грилі і електрошашличниці
🏆 Які Грилі і електрошашличниці найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Грилі і електрошашличниці:
💲 Ціни на Грилі і електрошашличниці. Скільки коштують Грилі і електрошашличниці?
💻 Де купити Грилі і електрошашличниці у Львові?
🔥 Грилі і електрошашличниці які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Грилі і електрошашличниці:
Блог
Також вас можуть зацікавити
Новинка
Є на складі
Потужність: 2000 Вт / Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь / Діаметр гриля: 37 см / Температура гриля: до 300 °C / Колір: Чорний
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Номінальна напруга: 12 В; Максимальний струм розряду: даних немає; Максимальний струм заряду: 2.1 А; Саморозряд (при 25°C від початкової ємності протягом року): немає...
Модель: G335; Підключення: провідне; Конструкція: накладні; Кріплення: наголов'я; Складна конструкція: немає; Шумозаглушення: відсутня; Імпеданс: 36 Ом; Чутливість...
Розпродаж
Є на складі
Дисплей: 6.83" / LTPO Amoled (2800x1272 точок) / Процесор: Qualcomm Snapdragon 8 Elite + Adreno 830 / Оперативна пам'ять: 16 Гб / Вбудована пам'ять: 1 ТБ / microSD - немає / Камера: 50+8Мп + фронтальна 16Мп / ...