Настільна плита Gorenje ICY2000SP
Залишити відгук
Код товару: 279475
Є на складі
Gorenje ICY2000SP
Gorenje
Gorenje
Ремонт
Основні
Тип Електрична
Кількість конфорок 1
Духовка Немає
Всі характеристики
Тип плит: електрика
Ширина, див.: 29
Глибина, див.: 36.5
Висота, см: 4,5
Управління: сенсорне
Сила, KW: 2
Блокування панелі управління: Є
Обкладинка: Ні
Колір: Чорний
Загальна кількість дров: 1
Сила Шарпіта, КВ: 2
Розмір пальників, мм: 200
Робоча поверхнева покриття: скляна кераміка
Тип нагрівальних елементів: індукція
Часті питання про Настільні плити
🏆 Які Настільні плити найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Настільні плити:
💲 Ціни на Настільні плити. Скільки коштують Настільні плити?
💻 Де купити Настільні плити у Львові?
🔥 Настільні плити які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Настільні плити:
Блог
Також вас можуть зацікавити
Є на складі
Тип варильної поверхні: індукція; Тип керування: сенсорне; Кількість конфорок: 1; Вхідна потужність: 2000 Вт; Діаметр нагрівальної поверхні: 220 мм; Кількість рівнів...
Тип варильної поверхні: індукція; Тип керування: електронне; Кількість конфорок: 1; Вхідна потужність: 2000 Вт; Діаметр нагрівальної поверхні: 165 мм; Особливості:...
Тип варильної поверхні: електро; Тип керування: поворотні перемикачі; Кількість конфорок: 1; Вхідна потужність: 1000 Вт; Діаметр нагрівальної поверхні: 155 мм;...
Тип варильної поверхні: електро; Тип керування: поворотні перемикачі; Кількість конфорок: 1; Вхідна потужність: 1500 Вт; Діаметр нагрівальної поверхні: 185 мм;...
Тип варильної поверхні: індукція; Тип керування: поворотні перемикачі; Кількість конфорок: 1; Вхідна потужність: 1800 Вт; Діаметр нагрівальної поверхні: 120-240 мм;...
Тип варильної поверхні: електро; Тип керування: поворотні перемикачі; Кількість конфорок: 2; Вхідна потужність: 2500 Вт; Діаметр нагрівальної поверхні: 155.18 мм;...
Топ продажів
Топ продажів
Тип варильної поверхні: індукція; Тип керування: сенсорне; Кількість конфорок: 2; Вхідна потужність: 2900 Вт; Діаметр нагрівальної поверхні: 170 мм; Кількість рівнів...
Тип варильної поверхні: електро; Тип керування: поворотні перемикачі; Кількість конфорок: 1; Вхідна потужність: 1000 Вт; Діаметр нагрівальної поверхні: 145 мм;...
Тип варильної поверхні: електро; Тип керування: поворотні перемикачі; Кількість конфорок: 1; Вхідна потужність: 1500 Вт; Напруга: 220 В; Особливості: - індикація робочого...
Переглянуті товари
Тип інсталяції: Вбудований; Фільтри: алюмінієвий; Ширина корпусу: 600 мм; Вага: 8 кг; Висота димоходу: 140 мм; Діаметр вентиляційної труби: 150 мм; Кількість швидкісних...