SSD диск GOODRAM PX600 256 GB (SSDPR-PX600-250-80) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 284451
Є на складі
GOODRAM PX600 256 GB (SSDPR-PX600-250-80) (UA)
GOODRAM
GOODRAM
Ремонт
Основні
Об'єм 241 - 256 GB
Форм-фактор (Зовнішній вигляд) M.2
Тип диска внутрішній
Роз'єм підключення PCI-Express
Швидкість читання даних > 1Гб/сек
Всі характеристики
Rush: PX600
Об'єм, GB: 250
Інтерфейс: M.2 (PCI-E 4.0)
Тип пам'яті спалаху: 3D NAND
Підтримка обробки: так
Серія: PX600
Форм -фактор: M.2 2280
Максимальна швидкість читання, MB/S: 3200
Максимальна швидкість запису, MB/S: 1700
Ресурс запису (TBW), TB: 100
Середній час неприємностей -без проблем (MTBF), мільйон годин: 2
Тип: внутрішній; Ємність: 512 ГБ; Форм фактор: 2.5 "; Інтерфейс: SATA 3; Контролер: SM2259; Тип NAND пам'яті: 3D TLC NAND; Зовнішня швидкість запису: 520 Мб / сек; Зовнішня швидкість...
Об'єм жорсткого диска: 256 ГБ; Інтерфейс: SATAIII; Форм-фактор: 2.5 "; Тип пам'яті: TLC; Контролер: немає даних; Швидкість запису: 400 МБ / сек; Швидкість читання: 500 МБ / сек;...
Тип: внутрішній; Об'єм пам'яті: 120 GB; Тип флеш-пам'яті: 3D NAND; Форм-фактор: 2.5 "; Інтерфейс: SATA 6Gb / s; Швидкість читання, макс .: 550 Mb / s; Швидкість запису, макс .: 500 Mb / s;...
Об'єм жорсткого диска: 512 ГБ; Інтерфейс: SATAIII; Форм-фактор: 2.5 "; Тип пам'яті: TLC; Контролер: немає даних; Швидкість запису: 430 МБ / сек; Швидкість читання: 520 МБ / сек;...
Часті питання про SSD диски
💲 Ціни на SSD диски. Скільки коштують SSD диски?
Блог
Також вас можуть зацікавити
Тип накопичувача: внутрішній; Об'єм пам'яті: 1.92 TB; Тип флеш-пам'яті: VNAND; Типорозмір М2: -; Форм-фактор: 2.5"; Інтерфейс підключення: SAS 24 Gbps; Швидкість читання: 4300 Mb / s;...
Об'єм жорсткого диска: 1 ТБ; Інтерфейс: SATAIII; Форм-фактор: 2.5"; Тип пам'яті: TLC; Контролер: немає даних; Швидкість запису: 500 МБ / сек; Швидкість читання: 550 МБ / сек; Споживання...
Переглянуті товари
Порти 10 / 100 Мбіт / с: ні; Порти 10 / 100 / 1000 Мбіт / с: 18; Комбо порти 1Гбіт / SFP: ні; SFP слоти 1Гбіт: 2; SFP+ слоти 10Гбіт: ні; Консольний порт: ні; Підтримка PoE: 1-16 портів; Живлення PoE: До 250 Вт;...
Номінальна напруга: 12 В; Максимальний струм розряду: 800 А; Максимальний струм заряду: 8 А; Саморозряд (при 25°C від початкової ємності протягом року): немає даних;...