Оперативна пам'ять Goodram GR2666S464L19/16G
Залишити відгук
Код товару: 97994
Уточнити наявність
Оперативна пам'ять Goodram GR2666S464L19/16G Goodram GR2666S464L19/16G Тип  для ноутбуків
Goodram GR2666S464L19/16G
Goodram GR2666S464L19/16G
GOODRAM
GOODRAM
Тип: для ноутбуків / Тип пам'яті: DDR4 / Об'єм пам'яті: 16 ГБ / Кількість модулів: 1х16 ГБ / Частота (пропускна здатність): 2666 МГц (21328 МБ / с) / Наявність радіатора: немає / Таймінги: CL16 / Харчування: 1, 2 В
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
Тип: для ноутбуків
Тип пам'яті: DDR4
Обсяг пам'яті: 16 ГБ
Кількість модулів: 1х16 ГБ
Частота (пропускна здатність): 2666 МГц (21328 МБ / с)
Наявність радіатора: немає
Таймінги: CL16
Харчування: 1,2 В
Сумісність з Apple: немає
XMP (Xtreme Memory Profiles): немає
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Тип пам'яті SODIMM DDR4
Об'єм пам'яті 16 ГБ
Частота пам'яті 2666 МГц
Кількість модулів у наборі 1
Всі характеристики
Тип: для ноутбуків
Тип пам'яті: DDR4
Кількість модулів: 1х16 ГБ