Стабілізатор напруги Gemix SDR-500 (SDR500.350W) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 268063
Уточнити наявність
GEMIX
GEMIX
Спосіб встановлення: підлоговий, настільний; Тип: релейні; Потужність, Вт: 350 Вт; Потужність, ВА: 500 VA; Мінімальна вхідна напруга: 140V; Максимальна вхідна напруга, 260V; Точність стабілізації: 8%; Вихідні рознімання: 1 х Schuko; Кількість розеток: 1; Фаза: однофазний
Ремонт
Основні
Спосіб установки На підлогу
Тип Релейні
Потужність, Вт до 999 Вт
Всі характеристики
Метод установки: підлога, робочий стіл
Тип: Реле
Потужність, ват: 350 Вт
Power, VA: 500 VA
Мінімальна вхідна напруга, в: 140 В
Максимальна вхідна напруга, B: 260 В
Точність стабілізації: 8%
Роз'єми вихідних: 1 х Шуко
Кількість розетків: 1
Фаза: одиночна фаза
Захист від: коротке замикання, підвищена напруга, зменшення напруги, перегрів, перевантаження
Відображення значень напруги введення/виводу: РК -дисплей
Запобіжник: 2,3 a
Розмір, мм: 128 х 140 х 222 мм
Вага: 3 кг
Часті питання про Стабілізатори напруги
🏆 Які Стабілізатори напруги найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Стабілізатори напруги. Скільки коштують Стабілізатори напруги?
💻 Де купити Стабілізатори напруги у Львові?
🔥 Стабілізатори напруги які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Стабілізатори напруги:
Блог
Також вас можуть зацікавити
Є на складі
Спосіб встановлення: підлоговий, настільний; Тип: релейні; Потужність, Вт: 600 Вт; Потужність, ВА: 1000 VA; Мінімальна вхідна напруга: 180 В; Максимальна вхідна напруга, В:...
Новинка
Є на складі
Спосіб встановлення: настільний; Потужність, Вт: 600 Вт; Потужність, ВА: 1000 VA; Мінімальна вхідна напруга: 230 В; Фаза: однофазний; Відображення значень вхідної / вихідної...
Новинка
Спосіб встановлення: підлоговий, настільний; Тип: релейний; Потужність, Вт: 700 Вт; Потужність, ВА: 1200 VA; Мінімальна вхідна напруга: 180 В; Максимальна вхідна напруга, В:...
Спосіб установки: підлоговий; Тип: сервопривідний; Потужність, Вт: 7500 Вт; Потужність, ВА: 10000 VA; Мінімальна вхідна напруга, В: 130 V; Максимальна вхідна напруга, В: 260V;...