Gembird TVS-100T-01 (UA)
Залишити відгук
Код товару: 338929
Є на складі
Gembird TVS-100T-01 (UA)
Gembird TVS-100T-01 (UA)
Gembird TVS-100T-01 (UA)
Gembird TVS-100T-01 (UA)
Gembird TVS-100T-01 (UA)
Gembird TVS-100T-01 (UA)
Gembird TVS-100T-01 (UA)
Gembird TVS-100T-01 (UA)
Gembird TVS-100T-01 (UA)
Gembird TVS-100T-01 (UA)
Gembird TVS-100T-01 (UA)
GEMBIRD
GEMBIRD
Основні характеристики; Навантаження: 120 кг; VESA: 350 x 350, 400 x 400, 400 x 300, 400 x 200, 300 x 300, 300 x 200, 600 x 200, 200 x 200; Екранна діагональ: 77 ", 74,5", 75 ", 78", 70 ", 79", 80 ", 81,5", 82 ", 84", 85 ", 86", 88 ", 90", 76 ", 64,5", 55 ", 56", 58 ", 59", 60 ", 61", 63 ", 64", 65 ", 65", 65 " Мінімально підтримується діагональ: 55 "; максимально підтримувана діагональ: 100"; Налаштування: висота; Кут нахилу: 5 ° ~ -10 °; Розміри: 1075 x 970 x 1445 ~ 2320 мм; Вага: 43,8 кг
Ремонт
Основні
Тип кріплення Кріплення на підлогу
Стандарт VESA 800х600
Максимальне навантаження більше 100 кг
Функціі кріплення По висоті
Всі характеристики
Навантаження: 120 кг
VESA: 350 x 350, 400 x 400, 400 x 300, 400 x 200, 300 x 300, 300 x 200, 600 x 200, 200 x 200
Screen diagonal: 77 ", 74.5", 75 ", 78", 70 ", 79", 80 ", 81.5", 82 ", 84", 85 ", 86", 88 ", 90", 76 ", 64.5", 55 ", 56", 58 ", 59", 60 ", 61", 63 ", 64", 65 ", 65", 65 "
Мінімально підтримується діагональ: 55 "
Налаштування: у висоті
Кут нахилу: 5 ° ~ -10 °
Розміри: 1075 x 970 x 1445 ~ 2320 мм
Вага: 43,8 кг
Колір: Чорний
Є на складі
Діагональ телевізора: 37-70 / Стандарт VESA: 200 x 200; 400 x 400; 300 x 300; 400 x 200; 600 x 400 / Максимальна діагональ телевізора: 70" (175 см) / Максимальне навантаження: 50 кг / Нахил: 5 ~ -10 ° град...
Розпродаж
Тип: Кронштейн для ТВ / Підходящий телевізор: 32"-55" / Максимальне навантаження: 30 кг / VESA: 100x100 мм, 100x200 мм, 200x100 мм, 200x200 мм, 200x300 мм, 200x400 мм, 300x100 мм, 300x200 мм, 300x300 мм, 300x400 мм,...
Регулювання: відсутні / Сумісність (макс. діагональ): 70" / Максимальне навантаження: 35 кг / VESA: 200 × 200, 300 × 300, 400 × 200, 400 × 400, 600 × 400 / Колір:
Тип: кронштейн для ТБ / Мінімальна діагональ екрану: 32 дюйми / Максимальна діагональ екрану: 75 дюймів / Стандарт кріплення VESA: 50x50 мм, 75x75 мм, 100x100 мм, 200x100 мм, 200x20 00x200 мм,...