Підставка Gembird NBS-2F15-05 Black 15,6
Залишити відгук
Код товару: 265447
Є на складі
Gembird NBS-2F15-05 Black 15,6
GEMBIRD
GEMBIRD
Бренд: Gembird; Матеріал корпусу: пластик; Розмір мм: 340x250x23; Вага, м: 450; Сумісність: ноутбуки до 15"; USB-концентратор: ні; Тип охолодження: активне; Матеріал радіатора: ні; Кількість вентиляторів: 2; Розміри вентилятора, мм: 125х125
Детальніше про товар
605
Ремонт
  • Характеристики
  • Відгуки (0)
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Матеріал корпусу: метал, пластик
Розмір, мм: 340x250x23
Вага, г: 450
Сумісність: ноутбуки до 15 "
USB -концентратор: Ні
Тип охолодження: Активний
Матеріал радіатора: Ні
Кількість шанувальників: 2
Розміри вентилятора, мм: 125x125
Тип підшипника: Ні
Швидкість обертання, RPM: 1500
Потік повітря, CFM: 20
Рівень шуму, БД: 10
Колір: Чорний
Інше: Підсвічування
Є на складі
Колір чорний; Матеріал корпусу: Пластик, метал; Харчування: Від USB; Габарити: 340 х 250 х 23 мм; Вентилятор: 2 х 125 мм; Охолодження: Активне; Швидкість обертання, об / хв 1500;...
Розпродаж
Тип: Для ноутбуків до 15'; Розмір стільниці: 156 х 240 мм; Сумісність: для ноутбуків з діагоналлю екрану до 15"; Метод охолодження: пасивне; Матеріал корпусу: алюміній;...
2 вентилятора окремого живлення, USB, що забезпечують інтенсивне охолодження; Красива блакитне підсвічування; Широка підставка розміром 360 x 280 мм підходить для...
; Розмір: 400 х 229 х 40 мм; Розмір стільниці: 400 х 290 мм; Сумісність: для ноутбуків з діагоналлю екрану 10-17"; Метод охолодження: 4 вентилятори розміром 70 х 70 х 15 мм з частотою...
Тип: Для ноутбуків до 18', Для ноутбуків до 16", Для ноутбуків до 17.3', Для ноутбуків до 15.6", Для ноутбуків до 21", Для ноутбуків до 13', З активним охолодженням, Для ноутбуків...
Часті питання про Підставки для ноутбуків
🏆 Які Підставки для ноутбуків найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Підставки для ноутбуків. Скільки коштують Підставки для ноутбуків?
💻 Де купити Підставки для ноутбуків у Львові?
🔥 Підставки для ноутбуків які моделі найдоступніші?
Блог
Також вас можуть зацікавити
Тип: Для ноутбуків до 17'; Розмір: 400 x 288 x 36 мм; Розмір стільниці: 400 x 288 мм; Сумісність: для ноутбуків з діагоналлю екрану до 17"; Метод охолодження: 1 вентилятор 180 мм, 600-800...
Топ продажів
Тип: Для ноутбуків до 19'; Розмір: 420 x 270 x 30 мм; Розмір стільниці: 420 x 270 мм; Сумісність: для ноутбуків з діагоналлю екрану 10-19"; Метод охолодження: 3 вентилятори 80 мм,...
Тип: Для ноутбуків до 17'; Розмір: 400 x 300 x 26 мм; Розмір стільниці: 400 х 300 мм; Сумісність: для ноутбуків з діагоналлю екрану 10-17"; Метод охолодження: 1 вентилятор 180 мм, 800 RPM,...