Корпус Gamemax ST-608-2U2-2U3-TYPE-C-CR-400W (UA)
Залишити відгук
Код товару: 371283
Є на складі
GameMax
GameMax
Клас корпусу: Мультимедійні; Типорозмір: DeskTop; Спосіб встановлення: вертикальний; Підтримувані материнські плати: Micro - ATX, Mini - ITX; Наявність блоку живлення: з блоком живлення; Розташування блоку живлення: верхнє; Потужність блоку живлення: 400 Вт; Кількість зовнішніх відсіків 5.25”: відсутній; Кількість зовнішніх відсіків 3.5": відсутній; Кількість внутрішніх відсіків 5.25”: відсутній.
Ремонт
  • Характеристики
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Сумісні материнські плати Micro-ATX
Основні
Потужність блоку живлення 400 Вт
Всі характеристики
Клас корпусу: мультимедійні
Типорозмір: DeskTop
Спосіб встановлення: вертикальний
Підтримувані материнські плати: Micro - ATX,Mini - ITX
Наявність блоку живлення: з блоком живлення
Розташування блоку живлення: верхнє
Кількість зовнішніх відсіків 5.25”: відсутні
Кількість зовнішніх відсіків 3.5”: відсутні
Кількість внутрішніх відсіків 3.5”: 1
Кількість внутрішніх відсіків 2.5”: 2
Кількість розширювальних слотів: 4
Охолоджувальні елементи: вентиляційні решітки
Пиловий фільтр: є
Підтримка рідинного охолодження: є
Максимальний рівень шуму: 34 дБ
Зовнішні роз'єми: 1 x USB Type C,2 x USB 2.0,2 x USB 3.0,1 x Microphone,1 x Audio
Особливості: отвори для укладання кабелів,Airflow-Mesh
Встановлення довгих відеокарт: 210 мм
Максимальна висота кулера процесора: 80 мм
Матеріал корпусу: метал, пластик
Габарити, мм: 405 х 100 х 314 мм