Корпус GAMEMAX MT515-450W (UA)
Залишити відгук
Код товару: 176569
Є на складі
Корпус GAMEMAX MT515-450W (UA) GAMEMAX MT515-450W (UA) Клас корпусу  Класичні живлення
GAMEMAX MT515-450W (UA)
GAMEMAX MT515-450W (UA)
GameMax
GameMax
Клас корпусу: Класичні; Типорозмір: Miditower; Спосіб установки: вертикальний; Підтримувані материнські плати: ATX, Micro - ATX; Наявність блоку живлення: з блоком живлення; Розташування блоку живлення: верхнє; Потужність блоку живлення: 450 Вт; Коннектори / роз'єми: 20 + 4 pin, 4 pin; Кількість зовнішніх відсіків 5.25 ": 3; Кількість внутрішніх відсіків 3.5 ": 3
Ремонт
  • Характеристики
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Сумісні материнські плати ATX
Основні
Потужність блоку живлення 450 Вт
Всі характеристики
Клас клас: Класичний
Розмір: MIDIOTERE
Метод встановлення: вертикаль
Підтримувані материнські плати: ATX, Micro - ATX
Наявність джерела живлення: з джерелом живлення
Розташування джерела живлення: Верхній
Потужність потужності: 450 Вт
Кількість зовнішніх відділень 5,25 ”: 3
Кількість внутрішніх відділень 3.5 ": 3
Кількість внутрішніх відділень 2.5 ": 2
Кількість слотів розширення: 7
Охолоджуючі елементи: вентиляційні решітки для охолодження процесора та PCI слотів
Зовнішні роз'єми: 2 x USB 2.0, 2 X Audio (мікрофон, навушники)
Матеріал корпусу: сталь, пластик
Розміри, мм: 180 х 370 х 412 мм