Корпус GameMax GM-500B (A200-BK-500B) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 290095
Є на складі
GameMax
GameMax
Бренд: GameMax; Форм-фактор материнської плати: MicroATX/Mini-ITX; Типорозмір: Mini-Tower; Призначення: ігровий; Потужність БП, Вт: 500; Розташування: зверху; Кількість 3,5" відсіків внутрішніх: 1; Кількість 2,5" відсіків: 2; Кількість слотів розширення: 4; Місця під додаткові вентилятори / розташування: задня панель / 1x80/92 мм
Ремонт
  • Характеристики
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Сумісні материнські плати Micro-ATX
Основні
Потужність блоку живлення 500 Вт
Всі характеристики
Форм-фактор материнської плати: microatx/mini-itx
Розмір: Міні-вежа
Призначення: Гра
Потужність BP, Tue: 500
Місцезнаходження: зверху
Номер 3.5 "Внутрішні відсіки: 1
Номер 2.5 "Відсіки: 2
Кількість розширення слотів: 4
Місця для додаткових вентиляторів / місцезнаходження: задня панель / 1x80 / ​​92 мм
Розміри, мм: 343 x 173 x 353
Матеріал передньої панелі: метал
Бічний матеріал: сталь
Матеріал корпусу: сталь
Товщина металу шасі, мм: 0,6
Механізм відкриття: бічні стіни знімаються
Колір панелі обличчя: Чорний
Колір корпусу: Чорний
Вікно монтажу CPU Cooler: Є
Система кабельної організації: Є
Можливість встановлення довгих відеокартів: до 320 мм