Блок живлення GameMax GM-400-PFC Black (UA)
Залишити відгук
Код товару: 284429
Уточнити наявність
GameMax GM-400-PFC Black (UA)
GameMax
GameMax
Бренд: GameMax; Форм-фактор БП: ATX; Потужність сумарна, Вт: 400; +5V: 20; +3.3V: 14; +12V1: 11; +12V2: 13; -12V: 0,5; +5Vsb: 2,5; Тип роз'єму підключення до материнської плати: 20+4pin
Детальніше про товар
809
Ремонт
Основні
Потужність 400 Вт і менше
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 1
Підтримка 80 PLUS Немає
Живлення материнської плати 20+4 pin
Модульне підключення кабелів Немає
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Форм -фактор ВР: ATX
Потужність загальна, Вт: 400
+5В: 20
+3,3 В: 14
+12v1: 11
+12v2: 13
-12V: 0,5
+5VSB: 2,5
Тип роз'єму живлення процесора: 1x4pin
HDD (IDE): 2
Сата: 2
Додати роз'єми. Потужність для відеокарт: 1x6+2pin
Вхідна напруга, B (діапазон): 220
Розміри, мм: 150 x 86 x 140
Вентилятор, мм: 120
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...
Часті питання про Блоки живлення
🏆 Які Блоки живлення найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Блоки живлення:
Asus TUF Gaming 650W 80+ Bronze (90YE00D1-B0NA00) (4066 грн)
Sharkoon SilentStorm SFX 450W 80 Plus Bronze (4044951016402) (EU) (4473 грн)
GIGABYTE 750W (GP-P750GM) (3978 грн)
💲 Ціни на Блоки живлення. Скільки коштують Блоки живлення?
💻 Де купити Блоки живлення у Львові?
🔥 Блоки живлення які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Блоки живлення:
Блог
Також вас можуть зацікавити
Є на складі
Бренд: MSI; Форм-фактор БП: ATX; Потужність сумарна, Вт: 500; Потужність по каналах +3,3V та +5V, Вт: 105; Потужність по каналах, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 456; +5V: 14; +3.3V: 14; +12V1: 38; -12V: 0,3;...
Тип ПК: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX; Потужність: 650 Вт; Модульне підключення кабелів: ні; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Bronze; PFC модуль: активний; Підключення материнської...
Розпродаж
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 700 Вт; Модульне підключення кабелів: немає; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Bronze; Підключення материнської плати: 20 + 4...
Потужність: 600 Вт; Підключення процесора: 1x4 + 4pin; Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокаме: 2; Підключення відеокарти: 2x6 + 2 pin; Кількість роз'ємів SATA: 5;...
Бренд: XILENCE; Форм-фактор БП: ATX, EPS; Потужність сумарна, Вт: 750; Тип роз'єму підключення до материнської плати: 20+4 pin; Тип роз'єму підключення живлення процесора: 1х4+4pin; HDD...
Бренд: 2E; Форм-фактор материнської плати: MicroATX / Mini-ITX; Типорозмір: Mini-Tower; Призначення: ігровий; Потужність БП, Вт: немає; Розміщення: зверху; Кількість 3,5" відсіків...