Блок живлення GameMax GM-400-8CM, 400W (UA)
Залишити відгук
Код товару: 66154
Уточнити наявність
GameMax GM-400-8CM, 400W (UA)
GameMax
GameMax
Потужність (Вт): 400; Номінальна напруга: 230V / 5.0A; Канал + 3,3V: 14 А; Канал + 5V: 20 A; Канал + 12V 1: 11 А; Канал + 12V 2: 13.А; Канал -12V: 0.5 A; Канал + 5Vsb: 2.5 А; SATA power: 2; HDD (IDE): 2
Детальніше про товар
659
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки (0)
Блок живлення GAMEMAX 400W (GM-400-8CM) - якісний джерело електроживлення, призначене для постачання вузлів комп'ютера електричною енергією. У його завдання входить перетворення мережевої напруги до заданих значень, їх стабілізація і захист від незначних перешкод живлячої напруги. Блок живлення CHIEFTEC 450W оснащений кулером, який завдяки збільшеному розміру і меншій частоті обертання, еффективно охолоджує БП і при цьому залишається малошумним. Основним параметром комп'ютерного блоку живлення є максимальна потужність, що віддається в навантаження. У GAMEMAX 400W (GM-400-8CM) вона становить 400W, що забезпечить живленням усі елементи системи. Комп'ютерний блок живлення - блок живлення, призначений дляпостачання вузлів комп'ютера електричною енергією. У його завдання входить перетворення мережевої напруги до заданих значень, їх стабілізація і захист від незначних перешкод живлячої напруги. Також, будучи забезпечений вентилятором, він бере участь в охолодженні системного блоку.
Потужність (Вт): 400
Номінальна напруга: 230V / 5.0A
Канал + 3,3V: 14 А
Канал + 5V: 20 A
Канал + 12V 1: 11 А
Канал + 12V 2: 13.А
Канал -12V: 0.5 A
Канал + 5Vsb: 2.5 А < br /> SATA power: 2
HDD (IDE): 2
Floppy power: 1
CPU 4pin power: 1
FAN power: Немає
Вентилятор: 80 мм
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Потужність 400 Вт і менше
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт Немає
Підтримка 80 PLUS Немає
Живлення материнської плати 20+4 pin
Модульне підключення кабелів Немає
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Потужність (W): 400
Номінальна напруга: 230 В / 5.0а
Канал +3.3V: 14 a
Канал +5В: 20 a
Канал +12В 1: 11 a
Канал +12В 2: 13.А
Канал -12v: 0,5 a
Канал +5vsb: 2,5 a
SATA POWER: 2
HDD (IDE): 2
Жистка потужність: 1
CPU 4PIN Потужність: 1
Потужність вентилятора: Ні
Вентилятор: 80 мм
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...
Часті питання про Блоки живлення
🏆 Які Блоки живлення найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Блоки живлення:
Asus TUF Gaming 650W 80+ Bronze (90YE00D1-B0NA00) (4066 грн)
Sharkoon SilentStorm SFX 450W 80 Plus Bronze (4044951016402) (EU) (4473 грн)
GIGABYTE 750W (GP-P750GM) (3978 грн)
💲 Ціни на Блоки живлення. Скільки коштують Блоки живлення?
💻 Де купити Блоки живлення у Львові?
🔥 Блоки живлення які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Блоки живлення:
Блог
Також вас можуть зацікавити
Розпродаж
Є на складі
Тип ПК: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX; Потужність: 650 Вт; Модульне підключення кабелів: ні; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Bronze; PFC модуль: активний; Підключення материнської...
Бренд: MSI; Форм-фактор БП: ATX; Потужність сумарна, Вт: 500; Потужність по каналах +3,3V та +5V, Вт: 105; Потужність по каналах, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 456; +5V: 14; +3.3V: 14; +12V1: 38; -12V: 0,3;...
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Тип: подовжувач на кабельній котушці; Сумарна потужність підключеного навантаження: < 3600 Вт; Номінальна напруга: ~230 В; Робоча частота: 50-60 Гц; Максимальний струм: 16 А;...
Тип: динамічний; Призначення: для комп'ютерів; Спрямованість: всеспрямований (360 °); Підключення: USB; Чутливість: -34 дБ; Діапазон частот: 100 – 10 000 Гц; Опір: 2200 Ом;...
Весь переглянутий товар - 46 шт
GameMax GM-400-8CM, 400W (UA)