Блок живлення Chieftec 450W (BFX-450BS) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 240436
Є на складі
Блок живлення Chieftec 450W (BFX-450BS) (UA) Chieftec 450W (BFX-450BS) (UA) Тип БП для комп'ютерів Chieftec 450W (BFX-450BS) (UA) Стандарт БП SFX Chieftec 450W (BFX-450BS) (UA) Потужність 450 Вт Chieftec 450W (BFX-450BS) (UA) Модульне підключення кабелів ні
Chieftec 450W (BFX-450BS) (UA)
Chieftec 450W (BFX-450BS) (UA)
Chieftec 450W (BFX-450BS) (UA)
Chieftec 450W (BFX-450BS) (UA)
Chieftec 450W (BFX-450BS) (UA)
CHIEFTEC
CHIEFTEC
Тип ПК: для комп'ютерів; Стандарт БП: SFX; Потужність: 450 Вт; Модульне підключення кабелів: ні; Сертифікація: 80 PLUS: 80 PLUS Bronze; PFC модуль: активний; Підключення материнської плати: 20+4 pin; Підключення процесора: 4+4 pin; Кількість роз'ємів додаткового живлення для відео: 1; Підключення відеокарти: 1x6+2 pin
Ремонт
Основні
Потужність 401 - 500 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 1
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS Bronze
Живлення материнської плати 20+4 pin
Модульне підключення кабелів Немає
Форм-фактор БЖ SFX
Всі характеристики
Введіть ВР: Для комп’ютерів
Стандарт ВР: SFX
Сила: 450 Вт
Модульне з'єднання кабелів: Ні
Модуль PFC: Активний
Підключення процесора: 4+4 PIN
Підключення відеокарти: 1x6+2 PIN
SATA: 3 з'єднувачі.
Кількість периферійних роз'ємів: 2
Кількість роз'ємів FDD: 1
Вихід Surrent +5V: 18a
Вихід Surrent +3,3 В: 18а
OutputCurrent +12v1: 37.5a
Вихідний час -12 В: 0,3А
Вихід Surrent +5VSB: 2,5А
Тип охолодження: вентилятор
Діаметр вентиляторів: 1х92 мм
Розміри, мм: 125 х 100 х 64 мм
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...